Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Bedensel engelli kadının hayali, Gökhan Özen ile görüşebilmek

Video Haber Yayın: 27.08.2023 13:57
Bedensel engelli kadının hayali, Gökhan Özen ile görüşebilmek

Karabük’te yaşayan bedensel engelli 36 yaşındaki Nuray Taşyıldız, şarkılarını beğenerek dinlediği ve çok sevdiği sanatçı Gökhan Özen’i yakından görebilme hayaliyle yaşıyor.
Karabük’te yaşayan Necla Er’in kızı Nuray Taşyıldız, 7 yaşındayken geçirdiği kas hastalığı nedeniyle bedensel engelli kaldı. Taşyıldız, ailesinin desteğiyle tutunduğu hayatta engelli olarak 29 yılını geride bırakırken, çocukluğundan beri ünlü şarkıcı Gökhan Özen’in hayranı. Taşyıldız’ın hayali saatlerce şarkılarını dinlediği ünlü şarkıcı ile görüşebilmek.
İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine konuşan anne Necla Er, bedensel engelli olarak 30 yılı geride bırakan kızının istekleri ve hayallerini sorarak ogrendiklerini belirterek, Taşyıldız’ın uçan balona binmek, uçağa binmek ve ünlü şarkıcı Gökhan Özen ile yakından görüşmek gibi üç büyük hayali olduğunu söyledi.
Er, kızının uçan balona binme hayalini gerçekleştirdiğini ve şimdi de çocukluğundan beri şarkılarını dinlediği ünlü sanatçı Gökhan Özen ile görüşmek olduğunu anlattı.
Kızının hayalini gerçekleştirmeyi çok istediğini ifade eden Er, “Tek umudum önce Allah sonra Gökhan Bey. Tabi kendisine bazen ‘Biz mi Gökhan Özen mi?’ diye soruyoruz. Tercihi Gökhan Özen oluyor” diye konuştu. (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Yayın: 21.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı
120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Tenis Turnuvası sona erdi. 120 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren tenisçilere ödülleri törenle verildi.

Abant Tenis İhtisas Kulübü kortlarında gerçekleştirilen turnuva yoğun katılımla gerçekleştirildi. 6 kategoride mücadele eden sporcular dereceye girebilmek için ter döktü. Müsabakaların final mücadeleleri sonunda 1 ve 2’nci olan sporcular belli oldu. Turnuvanın ödül töreni Abant Tenis İhtisas Kulübü’nde gerçekleştirildi. Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, Spor Şube Müdürü Kubilay Kalaycıoğlu, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz, sıra sporcular ve yakınları katıldı.

“Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur”

Bolu Tenis İl Temsilci ve Kulüp Başkanı Ahmet Ulusoy, “Düzenlediğimiz turnuvalar, bu sporcuları yukarıya çıkarmak için atılan önemli adımlardır. Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise turnuvanın düzenlenmesine emeği geçenlere teşekkür ederken, sporun yaşam biçimi haline getirilmesi temennisinde bulunarak, dereceye giren sporcuları tebrik etti. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler de Bolu’da tesisleşme oranının arttığını ifade ederek, tenisin geldiği noktanın da çok önemli olduğunu söyledi. Güler, sporcuları ve turnuvada emeği geçenleri tebrik etti.