Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Bakan Bak ve Bakan Özhaseki Rize’den ayrıldı

Politika Yayın: 30.09.2023 12:36
İhlas Haber Ajansı

Rize’de çeşitli temaslarda bulunan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak programlarının ardından kentten ayrıldı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın da ev sahipliğinde bir dizi inceleme ve ziyaret çerçevesinde Rize’ye geldi. İlk olarak Pazar Millet Bahçesi projesini inceleyen Bakan Özhaseki ve Bakan Bak buradan Çamlıhemşin Kaymakamlığı’nı ve Çamlıhemşin Belediyesi’ni ziyaret etti. Çamlıhemşin ilçesine bağlı olan Ayder Yaylası’na çıkan Bakan Özhaseki ve Bakan Bak, Ayder’de devam eden Kentsel Dönüşüm alanını yerinde inceledi. İncelemelerin ardından programlarına Rize Merkez Kentsel Dönüşüm alanını inceleyen Özhaseki ve Bak, incelemelerin ardından Rize Valiliği ve Rize Belediyesi’ni ziyaret etti. Son olarak AK Parti Rize İl Başkanlığını ziyaret ederek partili belediye başkanları ile bir araya gelen Bakan Bak ve Özhaseki programların son bulmasıyla Rize’den ayrıldı.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: