Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Asfalt Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Gündem Yayın: 03.05.2016 14:23
Asfalt Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Karabük Belediyesi şehrin birçok noktasında yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Karabük Belediyesi, Karabük’te eskiyen ve bozulan yollardaki asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Atatürk ve Namık Kemal Mahallelerindeki sokakları önce freze makinesi ile kazan Belediye ekipleri, daha sonra kazınan yolları asfaltladı.

İl genelinde eskimiş ve bozuk yol bırakmamak için çalışmalarını bütün hızıyla sürdüren Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokakları tek tek asfaltlıyor.

Karabük’te girilmedik sokak bırakmamayı hedeflediklerini belirten Başkan Vergili; “Göreve geldiğimiz günden beri, sorunsuz bir kent için çalışıyoruz düşüncesiyle kentimizin acil sorunlarına el attık. Belediye ekiplerimizin de üstün gayretleri sayesinde Karabük’ümüzün büyük bir bölümünü tozdan, topraktan, çamurdan kurtardık. Halkımızın özellikle yaz aylarında büyük sıkıntı yaşadığı tozlu yolları asfaltla buluşturduk. Sürücülerimize sorun yaşatan bozuk yolları asfaltlayarak sorunsuz hale getiriyoruz” dedi.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karabük’te Haziran ayında 160 konut satıldı

Manşet Yayın: 17.07.2024 15:36
Karabük’te Haziran ayında 160 konut satıldı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), tarafından açıklanan konut satış istatistiklerine göre Karabük’te Haziran ayında 160 konut satıldı.
Türkiye genelinde 2024 yılı Haziran ayında 79 bin 313 konut satıldığının belirtildiği TÜİK’in verilerine göre, Karabük’te 117’si ikinci el satış olmak üzere 160 konut satıldı.
Bu yılki satışların 11’inin ipotekli satış olarak gerçekleştiğinin ifade edildiği açıklamada, Zonguldak’ta 361, Bartın da ise 186 konutun satıldığı belirtildi.