Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Arı Yetiştiricisine ziyaret

Gündem Yayın: 28.08.2017 06:36
Arı Yetiştiricisine ziyaret

Karabük Gıda tarım ve Hayvancılık İl Müdürü  Mustafa Şahin; Ovacık İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık  Müdürü Ramazan Şahin ve teknik personeller ile birlikte Ovacık İlçesi Ahmetler Köyü’nde arı yetiştiriciliği yapan Mustafa Eroğlu’na ziyarette bulundu.

Yüzden fazla arı kovanı olan Eroğlu’yla Karabük’teki  arıcılık, sorunları ve çözümleri üzerine istişarelerde bulunan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa  Şahin; kovanları yerinde inceledi ve İl-İlçe Müdürlüklerinin, arı yetiştiricilerine destekte bulunmaya her zaman hazır olduğunu belirtti.

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ruhsatsız maden ocağının önünde yüksekten düşen işçi hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 17.07.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı

Zonguldak’ta iddialara göre ruhsatsız işletilen maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralanan Satılmış Gedik isimli işçi, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İddialara göre olay Kilimli ilçesine bağlı Damarlı Mahallesi Açık İşletme mevkiindeki orman sahasında meydana geldi. Sahadaki ruhsatsız işletilen maden ocağında çalışan Satılmış Gedik (32) isimli maden işçisi, kendisini hastaneye getiren D.Y.’nin iddiasına göre maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralandı. Kilimli Semt Polikliniği’ne getirilen Satılmış Gedik yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

TTK ekibi ve Olay Yeri İnceleme Müdürlüğü ekipleri olay yerinde çalışma başlattı.

Paylaş: