Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Araması bulunan 17 şahıs tutuklandı

Gündem Yayın: 21.02.2024 08:24
İhlas Haber Ajansı

Karabük’te çeşitli suçlardan araması bulunan 35 kişi yakalanırken, 17 kişi tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, il genelinde 9-15 Şubat tarihleri arasında yaptıkları çalışmada haklarında çeşitli suçlardan arama kararı bulunan 28 kişiyi yakaladı. Yakalanan şahıslardan 15’i işlemlerinin ardından serbest bırakılırken, 5-10 yıl ve üzeri arası aranması olan 1, 3-5 yıl arası aranması olan 1, 1-3 yıl arası aranması olan 6, 1 yıl aranması olan 5 şahıs olmak üzere toplam 13 kişi tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna konuldu.

Polis ekipleri tarafından 16-17 Şubat tarihlerinde arasında il genelinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan uygulamada önceden belirlenen adreslerde yapılan operasyonda, toplam 7 şahıs yakalanırken, 1 şahıs 3 bin 360 TL idari para cezasını ödedikten sonra, 2 şahıs da ifade işlemleri sonrasında olmak üzere toplam 3 şahıs serbest bırakıldı. Haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 4 şahıs ise tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna konuldu.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyete pazarına yoğun ilgi

Zonguldak Yayın: 24.06.2024 16:45
İhlas Haber Ajansı
Sosyete pazarına yoğun ilgi

Zonguldak’ta sosyete pazarında 50 liraya satılan ürünler yoğun ilgi gördü.

Zonguldak’ın Acılık semtinde ücretsiz otopark alanına kurulan sosyete pazarı yoğun ilgi gördü. Pazarda, zücaciye, ayakkabı, eşofman ve kıyafet gibi ürünleri yer aldı. Özellikle pazarda parça ürünler yoğun ilgi gördü.

50-150 lira arasında satılan parça ürünleri vatandaşlar kapış kapış aldı.

Paylaş: