Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Amasra’da Sağlık Hareketi

Bartın Yayın: 09.04.2015 07:39
Amasra’da Sağlık Hareketi

BARTIN Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Amasra’da otizm, fiziksel aktivite, ve tuz konularında etkinlik düzenlendi.
Bartın Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube personeli tarafından Amasra’da otizm farkındalık, fiziksel aktivite ve tuz konuları ile ilgili halka yönelik etkinlik yapıldı.
Etkinlik kapsamında ilgili konularda broşür dağıtılarak halk bilgilendirildi. Bartın Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkilileri bu tarz etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: