Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Karabük’e geldi

Gündem Yayın: 20.11.2021 13:20
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Karabük’e geldi

(Haber Merkezi) AK Parti Teşkilat Akademisi eğitim programına katılmak üzere Cumartesi gün Karabük’e gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Karabük’te bir dizi ziyaretlerde bulundu.  Cumartesi günü saat 14.00’ Karabük’e gelen ve eğitim programında bir konuşma yapan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, daha sonra Karabük Valiliğini ziyaret etti.  Vali Gürel ve protokol üyeleri tarafından karşılanan Bakan Yanık, şeref defterini imzaladıktan sonra valilik makamına geçti. Makamda Karabük Valisi Fuat Gürel’den brifing alan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 20 Kasım Çocuk Hakları Günü nedeniyle kendisini karşılamaya gelen çocuklar ile birlikte gökyüzüne balon bıraktı.  Bakan Derya Yanık, daha sonra sırasıyla, Milliyetçi Hareket Partisini,  Huzur Evini, Güleç Çocuk Evlerini,  Şehit Şenay Aybüke’nin ailesini ziyaret etti. Ardından  Yazıköy Engelsiz Yaşam Merkezini ziyaret eden Bakan Yanık  burada yetkililerden bilgiler alarak incelemelerde bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık’ın Karabük ziyareti programına, Karabük Valisi Fuat Gürel, AK Parti Milletvekili Cumhur Ünal,  Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker,  İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ  AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ve şehir protokolü eşlik etti.

Basliksiz 11 kopya 14

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karabük’te Haziran ayında 160 konut satıldı

Manşet Yayın: 17.07.2024 15:36
Karabük’te Haziran ayında 160 konut satıldı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), tarafından açıklanan konut satış istatistiklerine göre Karabük’te Haziran ayında 160 konut satıldı.
Türkiye genelinde 2024 yılı Haziran ayında 79 bin 313 konut satıldığının belirtildiği TÜİK’in verilerine göre, Karabük’te 117’si ikinci el satış olmak üzere 160 konut satıldı.
Bu yılki satışların 11’inin ipotekli satış olarak gerçekleştiğinin ifade edildiği açıklamada, Zonguldak’ta 361, Bartın da ise 186 konutun satıldığı belirtildi.