Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çocuklar için özel oyun alanları ile diş klinikleri oluşturuldu.
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr. Taylan Çebi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Çocuklarımız geleceğindir, gelecek çocuklarımızın ufku ile şekillenecektir.
Geleceğimizin, vatanımızın ve milletimizin emanet edildiği kıymetli çocuklarımız; gelecekte ülkemizin sağlık, bilim, teknoloji, siyasi, kültür, bürokrasi, üretim, zanaat, sanat, tarım gibi birçok alanda daima diğer dünya ülkelerinden daha ilerde olmasına katkı sağlayacaktır.
Biz sağlık çalışanlarına düşen görevlerden biri de sağlıklı nesiller yetiştirip bu yüce vatanı ve milleti onlara emanet etmektir.
Sağlıklı dişler ile mutlu gülüşler çocuklar. Yeni dizayn edilen alanlarımızda oyunlarınızı oynar ve çizgi film kahramanları ile eğlenirken, doktor randevunuzu kaçırmayın. Ve unutmayın ki en büyük kahraman sizlersiniz” dedi. (Nurettin Acar)