Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

4-6 Yaş Grup Çocuklar İçin Kur’an Kursu Başladı

Eğitim Yayın: 14.09.2023 15:31
4-6 Yaş Grup  Çocuklar İçin Kur’an Kursu Başladı

4-6 Yaş Grubu Minik Öğrencilerin Kur’an Kurslarında eğitim öğretim heyecanı başladı  İl Müftüsü  Ercan Aksu, yeni eğitim öğretim yılına adım atan Haliliye Kur’an Kursu 4-6 Yaş öğrencilerin  heyecanına ve sevincine ortak oldu.

İl Müftüsü  Ercan Aksu, İl Müftü Yardımcısı Merve Yumlu, 2023-2024 eğitim öğretim yılına başlayan sevimli minikleri ziyaret ederek çeşitli hediyeler ve Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarını takdim etti.

Velilerin de yer aldığı açılış programında konuşan  İl Müftüsü Ercan  Aksu; “Başkanlığımızca yürüttüğümüz 4-6 Yaş eğitim öğretim programı göz nuru evlatlarımızın milli ve manevi değerlerine bağlı yetişmesinde en önemli hizmet alanı olmuştur.  Yeni eğitim öğretim yılı başta çocuklarımız olmak üzere öğreticilerimiz, velilerimiz için hayırlı ve uğurlu olsun, başarılı bir yıl dilerim” dedi. (Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Samsun’daki akaryakıt kaçakçılığı operasyonu

Gündem Yayın: 22.09.2023 20:48
Kaynak: İHA
Samsun’daki akaryakıt kaçakçılığı operasyonu

Samsun’da KOM polisi tarafından düzenlenen ve 7 kişinin gözaltına alındığı, 90 bin 578 litre kaçak akaryakıtın ele geçtiği operasyonunda soruşturma devam ediyor.

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Hatalarla Uğraş (KOM) Şube Müdürlüğü takımları, Kaçakçılıkla Çaba Kanunu’na muhalefet ve 5015 sayılı Petrol Piyasası Kanunu’na muhalefet (akaryakıt kaçakçılığı) kabahatleri kapsamında yürütülen planlı çalışma ve 9 ay süren takip ve çalışmalar neticesinde

dün sabah Atakum, İlkadım ve Tekkeköy ilçelerinde 5 ikamet ve 8 iş yerine eş vakitli operasyon düzenledi. Operasyonda 90 bin 578 litre karışımlı akaryakıt, 1 adet karışımlı akaryakıtı aktarmaya yarayan pompa ve 1 adet telsiz ele geçirildi. 7 kişinin gözaltına alındığı operasyonla ilgili çok sayıda kişinin tabirine başvuruldu.

Soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Paylaş: