Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Yeni Yılın İlk Halk Günü Toplantısı Yapıldı

Gündem Yayın: 04.01.2023 14:52
Yazar:
Yeni Yılın İlk Halk Günü Toplantısı Yapıldı

Vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirdikleri Devlet ile vatandaşın  buluşma noktası olan “Halk Günü” Toplantısı Vali Yardımcısı Osman Sak başkanlığında gerçekleştirildi.

Görüşmelere katılan vatandaşlar  ile tek tek görüşen Vali Yardımcısı Osman Sak, kendisine iletilen sorun, şikâyet ve taleplerin çözümü için kurum ve kuruluş müdürlerine konuların araştırılarak gereğinin yapılması talimatlarında bulundu.

Yapılan açıklamada; “Her hafta düzenli olarak yapılan “Halk Günü” toplantısına iştirak etmek isteyen vatandaşlarımızın Çarşamba günleri saat 09.00’da Valilik Toplantı Salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir” denildi. (Halil Kızılyer)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Su samuru böyle güneşlendi

Dünya Yayın: 05.03.2024 12:24
İhlas Haber Ajansı

“Bolu’nun incisi” olarak tabir edilen Gölcük Tabiat Parkı’nda nesli tükenmekte olan su samuru görüntülendi.

Dünya Doğa ve Doğal Kaynaklarını Koruma Birliği (IUCN) tarafından “nesli yok olma tehdidine yakın” olarak değerlendirilen su samuru, Bolu’nun incisi Gölcük Tabiat Parkı’nda görüldü. Tatlı suları seven ve diğer adıyla “lutra” olarak ifade edilen su samurunun güneşin altındaki keyifli anları Gölcük’te yürüyüş yapan bir vatandaş tarafından fark edilerek, cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alındı. Kaydedilen görüntülerde su samurunun gölde yüzüp oynadığı anlar görüldü.

Paylaş: