Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Yaramaz kediden 400 kilometrelik seyahat

Gündem Yayın: 18.08.2023 16:24
Kaynak: İHA
Yaramaz kediden 400 kilometrelik seyahat

yaramaz kediden 400 kilometrelik seyahat 0 adFzjE4K
Ordu’da girdiği aracın motor kısmından çıkamayan yavru kedi 400 kilometre seyahat yaptı. Çorum’un Sungurlu ilçesine kadar gelen kedi vatandaşlar tarafından kurtardı.

Edinilen bilgilere nazaran, Recep Cingöz 06 BD 7932 plakalı arabasıyla, Ordu’dan Ankara’ya gitmek için yola çıktı. Sungurlu ilçesinde bir dinlenme tesisinde mola veren Cingöz, aracından indiği sırada motor kısmından kedi sesi geldiğini fark etti. Cingöz, kaputu açtığında bir yavru kedinin aracın motor kısmına sıkıştığını fark etti.

Çevredeki vatandaşların da yardımıyla uzun uğraşın akabinde sıkıştığı yerden çıkarılan yavru kedi daha sonra aracın yanında park halindeki Bilal Saygılı’ya ilişkin GD 130 PV plakalı aracın altına girdi. Vatandaşlar bu defa yavru kediyi öbür aracın altından çıkarmak için seferber oldu.

Aracın alt kısmına girdiği belirlenen kedi, aracın altına giren çocuk tarafından çıkarıldı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Elbistan’da 4,0 büyüklüğünde deprem

Türkiye Yayın: 28.09.2023 10:18
Elbistan’da 4,0 büyüklüğünde deprem

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) verdiği bilgiye göre, Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 09.18’de meydana gelen depremin derinliği 14 kilometre olarak ölçüldü.