Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

VERGİLİ; BİZ YAPIYORUZ AK PARTİ SAHİPLENİYOR..!

Manşet Yayın: 28.08.2023 14:58
VERGİLİ; BİZ YAPIYORUZ AK PARTİ SAHİPLENİYOR..!

Belediye Başkanı Rafet Vergili, Eskipazar Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) Fikir babasının MHP olduğunu ifade ederek, İktidar Partisi’nin bundan faydalanmaya çalıştığını söyledi

MHP’li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin Eskipazar İlçe kongresinde yaptığı konuşma AK Parti ile MHP arasında kavga çıkaracak cinsten. Vergili yaptığı konuşmada, Eskipazar OSB’nin fikir Basının MHP olduğunu AK Parti’nin bunu sahiplendiğini söyledi. Vergili’nin yaptığı konuşmada birlik beraberlik vurgusu da dikkat çekti ve Aramıza nifak sokmayalım” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi’ndeki (MHP) birlik ve beraberliğin hiç bir partide olmadığını savunan Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin açıklamaları şöyle:
“Bizdeki birlik beraberlik şu anda mevcut hiç bir partide mevcut değildir. Bizdeki birlik beraberlik bugünlük değil ölene kadar devam eder. Eski yeni genç arkadaşlarımız memleketimizin geleceği için herkes burada önümüzde yerel seçimler olacak bu seçimlerde Eskipazar’ımızın tekrardan çok başarılı olacağına canı gönülden inanıyorum. Bundan önceki Milletvekilliği seçimlerinde Eskipazar’ımız çok özverili çalışarak çok güzel başarılar sağlamıştır
Eskipazar şu anda Safranbolu’ya alternatif olacak bir ilçedir. Bugün Eskipazar’da kurulan Organize sanayinin fikir babası Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Şu anda antik kenti belli bir oluşum olduktan sonra herkes bunun peşine düşmüştür. İktidar partisi bundan en faydalanmaya çalışan partidir, böyle bir şey yok. Biz bunun üstünde en az 10 sene ısrarlı bir şekilde, Eskipazar’da Organize sanayinin kurulmasını sürekli olarak gündemde tuttuk
Ben Bakan bir dostumuz Faruk Özlü’nün sayesinde de o tarihte gerekli işlemler hızlı bir şekilde yapıldı ve bundan sonra yatırım aşamasına gelmeye başladı. Yatırım aşaması da tamamlandıktan sonra Eskipazar’ımızın gençleri artık iş aramak için başka şehirlere yollara düşmeyecek. Binlerce kişinin çalışacağı ayağımızın dibindeki Organize sanayi iş imkanı bulacaklar bizlerde buraya Karabük”ten iyi bir destek vererek hızlı bir4 şekilde gelişimini İnşallah sağlayacağız.
Birlik ve beraberliğimiz olduğu müddetçe bizi hiç kimse yıkamaz ama aramıza nifak girdiği zaman yıkılmayız vakit kaybederiz. Aramıza nifak sokmayalım, birlik beraberliğimiz bozmayalım ve bu birlik beraberlikten de İnşallah şu anda da hükümette de söz sahibiyiz ilerde adım adım da iktidara geleceğiz. Bir gün mutlak surette Milliyetçi Hareket Partisinin iktidarını hep beraber görmüş olacağız. Birlik beraberlik içerisinde hareket ettiğimizde neticeye ulaşacağız ben buna canı gönülden inanıyorum.” (Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Atıl haldeki samanlar alev alev yandı

Gündem Yayın: 19.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı

Bolu’da Yukarı Soku Mahallesi’nde atıl samanların bulunduğu alanda çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

Yangın, Yukarı Soku Mahallesi’nde bulunan bir tarlanın başında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bölgede çiftçilik yapan vatandaşlar, çürümüş samanlarını tarlaların bulunduğu yol kenarına attı. Öğle saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle samanların bulunduğu alanda yangın çıktı. Kısa sürede alevlenen samanların dumanı etrafı sardı. Vatandaşların yangını fark etmesi üzerine durum 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirildi. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine kısa süre içerisinde gelen itfaiye ekipleri tarafından alev alev yanan atıl haldeki samanlar söndürüldü.

Paylaş: