Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Vali Gürel’den Yeni Yıl Ziyaretleri

Gündem Yayın: 01.01.2023 17:03
Yazar:
Vali Gürel’den Yeni Yıl Ziyaretleri

Karabük Valisi Fuat Gürel ve İl Protokolü, 112 Çağrı Merkezi, Melise Köyünde bulunan Jandarma Uygulama Noktası, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve sağlık çalışanları ile Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavileri devam eden hasta vatandaşlara yeni yıl ziyaretinde bulundu.

SAĞLIK PERSONELİNE ZİYARET

İlk olarak  Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yılbaşını görevinin başında geçiren doktor, sağlık personeli ile hastanedeki hastaları ziyaret eden Gürel, hastalara acil şifalar diledi. Gürel, doktor ve sağlık personelinin anlaml

Vali Gurelden Yeni Yil Ziyaretleri3ı bir görevi yerine getirdiklerini belirtti.

EMNİYET GÜÇLERİNE YENİ YIL ZİYARETİ

Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri vatandaşların huzur ve güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin 7/24 esasına göre görev yapan ve yeni yıl dolayısıyla Melise Köyü Jandarma Uygulama Noktası ile İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü uygulama noktalarında görevleri başında bulunan Emniyet Güçlerini ziyaret ederek görevli personellerin yeni yıllarını tebrik ettiler.

Herkesin yeni yılını kVali Gurelden Yeni Yil Ziyaretleri2utlayan Vali  Gürel, “Milletimize kazasız, belasız, barış ve huzur içinde güzel bir yıl diliyoruz. İlimizde emniyet ve jandarma teşkilatının neredeyse tamamı, 700 polis ve 300 jandarma personeli şu an görev başında. Şu ana kadar çok önemli bir olay yaşamadık” dedi.

112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİNİ ZİYARET

Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri daha sonra  vatandaşların Sağlık, Polis, Jandarma, İtfaiye, Orman ve AFAD gibi acil durumlarda ulaşarak yardım aldıkları ve 24 saat esasına göre görevleri başında bulunan 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek personelin  yeni yıllarını tebrik ettiler.

GÜREL ÇİFTİNDEN SEVGİ EVLERİNE ZİYARET

Vali Fuat Gürel ve eşi Özl322469001 713693733405483 1184621973959034329 nem Aras Gürel, Güleç Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünü ziyaret ederek devlet koruması altındaki çocuklarıN yeni yılını kutladılar.

Yeni yıl pastasını çocuklarla birlikte kesen Gürel Çifti yakın ilgi gösterdikleri miniklere çeşitli hediyeler vererek 2023 yılının sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi temennisinde bulundular. (Nurettin Acar)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARDEMİR’de trafo patladı: 3 işçi yaralandı

Manşet Yayın: 05.03.2024 13:30
İhlas Haber Ajansı
KARDEMİR’de trafo patladı: 3 işçi yaralandı

Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarında (KARDEMİR) trafo patlaması sonucu 3 işçi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, KARDEMİR’de enerji tesislerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle trafoda patlama meydana geldi. Meydana gelen patlamada işçiler R. Ö., M. K., E. İ. vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Vücutlarında yanıklar oluşan işçiler, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Tedavi altına alınan 3 işçinin sağlık durumunun iyi olduğu, hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.