Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Vali Gürel,  Yenice İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Gündem Yayın: 22.02.2023 13:53
Vali Gürel,  Yenice İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Karabük Valisi Fuat Gürel Yenice İlçesinde yapılan çalışmaları yerinde  incelemek üzere Yenice İlçesini ziyaret etti.  İlk olarak İl içi kararname ile Yenice ilçesine atanan Kaymakam Büşra Güneş’e hayırlı olsun ziyaretinde  bulunan Vali Fuat Gürel, daha sonra Yenice ilçesinde faaliyet gösteren Birlik, Oda, Orman Kooperatifleri ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK)  Temsilcileri ile bir araya gelerek soğuk kış şartlarında deprem bölgesinde yaşayan vatandaşların  barınma ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için Yenice ilçesi olarak yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Vali Fuat Gürel Başkanlığında, Yenice Kaymakamlığında gerçekleşen toplantıda deprem bölgesine kurulması planlanan yaşam alanları hakkında fikir alışverişinde bulunulurken, toplantıya katılan Oda, Birlik, Orman Kooperatifleri ve STK Temsilcileri, Yenice olarak üzerlerine düşen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirttiler.

Vali Fuat Gürel Kaymakamlıkta yapılan toplantının ardından Yenice Tır Köyünde devam eden köprü yapım çalışmalarını yerinde inceledi.  Vali Fuat Gürel, İl Özel İdaresi ekiplerinin  yoğun çalışmaları ile ulaşıma açılan Yazıköy İncebacaklar Mahallesi yolu ve yapımı tamamlanan İncebacaklar köprüsü ile Yenice Şeker Kanyonunda devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı. (Nurettin Acar)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tokat’ta otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 23.06.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı

Tokat’ta yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti.

Tokat’ın Almus ilçesinde Şükrü Z. idaresindeki hafif ticari araç, Esentepe Mahallesi Emniyet Amirliği karşısında yolun karşısına geçmeye çalışan adama çarptı. Üzerinden kimlik çıkmayan yaya, kaza yerinde hayatını kaybetti. Cenaze otopsi yapılmak üzere Almus Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis, kazada ölen kişinin kimliği belirlemek için çalışma başlattı. .

Paylaş: