Vali Fuat Gürel her Çarşamba Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısını Ovacık-Kışla Köyünde gerçekleştirdi.
Vali Fuat Gürel Başkanlığında Kışla Köy Konağında yapılan, vatandaşlarımızın köylerinde ve mahallelerinde yaşadıkları sorunları, istek, şikâyet ve önerilerini dile getirdikleri “Halk Günü” Toplantısına Ovacık Kaymakamı Mehmet Zahid Doğu, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Mustafa Kuraş, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, kurum müdürleri, Ovacık İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Tam ve Halil Aydın, muhtarlar ve köy sakinleri katıldı.
Vatandaşlarımıza tek tek söz hakkı veren Vali Gürel, iletilen şikâyet, talep ve sağlık sorunlarını dinleyerek kanun, yönetmelik ve yasal yükümlülükler içerisinde belirtilen sorunların araştırılarak çözümü konusunda beraberindeki kurum amirlerine talimatlar verdi.
Misafirperverliklerinden dolayı Kışla Köyü Muhtarı Sıtkı Par, çevre köylerden gelen muhtarlar ve köy sakinlerine teşekkür eden Vali Gürel daha sonra ziyaretini tamamlayarak köyden ayrıldı.