BAKKA tarafından bölgenin kalkınmasını planlamak üzere Safranbolu’da, TR81 Batı Karadeniz Bölge Planı Hazırlık Çalıştayı düzenlendi.
Karabük Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cengiz Ünal, BAKKA Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu ve BAKKA Karadeniz Bölgesi Yetkilileri, kurum müdürleri ve diğer konukların katıldığını Çalıştay da, bölgenin 5 yıllık vizyonunu çizmek, bölgenin kalkınmasını planlamak üzere istişarelerde ve bilgilendirmelerde bulunuldu. (Halil Kızılyer)