Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

TMVFL Batı Karadeniz Ligi hafta sonu yapılan maçlarla sona erdi

Spor Yayın: 10.04.2019 09:45
Yazar:
TMVFL Batı Karadeniz Ligi hafta sonu yapılan maçlarla sona erdi

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Batı Karadeniz Bölgesinde 18. hafta maçları pazar günü oynandı.

TMVFL Batı Karadeniz Grubunda 18. hafta maçları sonunda 2018-2019 sezonu TMVFL Batı Karadeniz Bölgesi sona erdi.

BARTIN ŞEHİT UĞUR AKYER 2

AKÇAKOCA VETERANLAR 1

Bartın Şehit Uğur Akyer Veteranlar ile Akçakoca Veteranlar takımı Kozcağız Sahasında karşı karşıya geldiler. Batı Karadeniz Bölgesinde Şampiyonluğunu iki hafta önce ilan eden Bartın Şehit Uğur Akyer ile grupta 5. sırada bulunan Akçakoca Veteranlar maçı cumartesi günü saat 13:00’te başladı. Maçtan 2-1 üstünlükle ayrılan Bartın Şehit Uğur Akyer Veteranlar takımı sezonu galibiyetle kapattı.

YAŞA VE YAŞAT KARABÜK 1

KARABÜK MASTERLER 5

Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar ile Karabük Masterler takımları 5000 Evler Stadında karşı karşıya geldiler. İki Karabük takımının maçı pazar günü saat 16.00’da başladı. Karabük Masterler rakibinin 5-1 yenerek sezonu galibiyetle kapattı.

ÖKSÜZ YAPI DEVREK VETERANLAR 0

KASTAMONU MASTER VETERANLAR 2

Öksüz Yapı Devrek Veteranlar ile Kastamonu Master Veteranlar takımı Devrek Çim Sahasında karşı karşıya geldiler. Maç Pazar günü saat 14.30’da başladı. Deplasmanda oynayan Kastamonu Master Veteranlar rakibini 0-2 yenerek sezonun galibiyetle bitirdi.

TMFVL BATI KARADENİZ BÖLGESİ 18. HAFTA MAÇ SONUÇLARI

BARTIN ŞEHİT UĞUR AKYER 2

AKÇAKOCA VETERANLAR 1

YAŞA VE YAŞAT KARABÜK 1

KARABÜK MASTERLER 5

ÖKSÜZ YAPI DEVREK VETERANLAR 0

KASTAMONU MASTER VETERANLAR 2

ÇANKIRI BELEDİYESPOR VETERANLAR 3

KARADENİZ EREĞLİ 0

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Oyun Köyünde Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Manşet Yayın: 24.04.2024 10:59
Oyun Köyünde Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Safranbolu Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çocukları unutmadı. Özel olarak hazırlanan etkinliklerle çocuklara keyifli ve öğretici bir gün yaşatmayı hedefleyen Safranbolu Belediyesi, Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde oyun köyü kurdu.

Oyun köyünde çocuklar farklı etkinliklere katılarak eğlenirken, aynı zamanda sosyal ve kültürel becerilerini geliştirmelerine olanak tanındı. Atölye çalışmaları, el sanatları, resim ve müzik etkinlikleri, animatörler, çizgi film kahramanları, langırt, masal treni, yüz boyama, balon dağıtımı gibi birçok farklı aktiviteyle çocuklar hem öğrendi hem de ikram edilen pamuk şekerlerden tattı. Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse Leyla Dizdar Kültür Merkezi bahçesinde düzenlenen etkinliklere katılarak çocuklara ve ebeveynlerine mutlu bayramlar diledi. Başkan Köse’yi gören vatandaşlar yanına gelerek kendisi ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve Safranbolu’nun her kesimine hitap eden etkinliklere imza attığı için kendisine teşekkür etti.

Oyun Koyunde Cocuklar Gonullerince Eglendi2 scaled

Yaklaşık 5 bin kişinin katılım sağladığı oyun köyü organizasyonu ile ilgili düşünlerini aktaran Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, bu tür etkinliklerin çocukların sosyal, kültürel ve sanatsal gelişimine katkı sağladığını belirtti. Ayrıca, oyun köyünün yanı sıra çeşitli yarışmalar ve gösteriler düzenlenerek çocuklara unutulmaz anlar yaşatıldı.

23 Nisan’ın anlam ve önemine uygun bir şekilde Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan bu etkinliklerle, çocuklar bayramı coşkuyla kutladı. Ebeveynlerin de katılımıyla, ailece geçirilen bu özel gün, çocukların mutluluğunu ve neşesini gözler önüne serdi.

Oyun Koyunde Cocuklar Gonullerince Eglendi3 scaled

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse düzenlenen bu etkinliklerin, çocukların sadece eğlenmelerini değil, aynı zamanda birlikte vakit geçirerek paylaşmayı, dayanışmayı ve birbirlerini anlamayı öğrenmelerine de katkı sağladığını söyledi. Bu tür etkinliklerin ilerleyen yıllarda da devam edeceğini ifade eden Başkan Köse, çocukların her yıl daha da renkli ve eğlenceli bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaşayacağını belirtti. (Ramazan Öztürk)