Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Temizlik işleri çalışmalarına devam ediyor

Safranbolu Yayın: 19.04.2019 14:32
Yazar:
Temizlik işleri çalışmalarına devam ediyor

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü kent çapında sürdürdüğü çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bu kapsamda yıkama, çevre ve konteynır temizleme işlerine devam eden Müdürlüğe bağlı personel, Bağlarbaşı, Cemal Caymaz, Emek Mahallelerinin yanı sıra diğer cadde ve sokaklarda da çalışmalarını sürdürecek.

Bir Dünya Kenti olarak sadece asfalt, kaldırım, parke ya da sosyal alanlarda değil her mevsim turist ağırlayan ve sağlıklı bir kent olarak önceliğin temizlik olduğunu vurgulayan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “Belediye olarak, önceliklerinin kirliliği ortadan kaldırmak. İlçemiz yalnızca korumacılık, restorasyon ya da sosyal faaliyetleri ile değil, temiz çevre anlayışı ile de göz doldurmakta. Bu nedenle bizler bu konuya çok daha fazla önem veriyoruz.  Amacımız, kent halkının ve ilçeyi ziyaret eden yerli – yabancı misafirlerin daha temiz bir ortamda yaşamasını sağlamak.  Bu amaç doğrultusunda kentin merkezi, mahalle, cadde ve ana arterlerinde mıntıka temizliği ve yıkama çalışmaları aralıksız devam edecek” dedi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu Yayın: 24.04.2024 08:48
İhlas Haber Ajansı
Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde jandarma ekipleri tarafından arama yapılan araçta uyuşturucu ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar neticesinde Tosya ilçesinde 2 şahsa ait ikamet ve araçlarında yapılan aramada, paketler halinde hazırlamış satışa hazır 150 gram metamfetamin, esrar ve 16 bin 800 TL suçtan elde edildiği değerlendirilen para ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şahıs tutuklandı.

Paylaş: