Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

TBMM Eski Başkanı Bülent Arınç Karabük’e Geldi

Karabük Yayın: 06.11.2023 16:49 |Güncelleme:27.12.2023 16:27
TBMM Eski Başkanı Bülent Arınç Karabük’e Geldi

22.Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) Başkanı Bülent Arınç, bir dizi ziyaretler için Karabük’e gelerek Karabük Valisi Mustafa Yavuz ile Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti.

İLK OLARAK KARABÜK VALİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

22.Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Bülent Arınç ilk olarak Karabük Valiliğini ziyaret etti. Arınç, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladıkları sonra Vali Mustafa Yavuz ile makamında bir süre sohbet etti.

Vali Yavuz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, 22. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Bülent Arınç’a ve beraberindeki misafirlere teşekkür etti.

KARABÜK BELEDİYESİNİ ZİYARET

TBMM eski Başkanı Bülent Arınç Valilik ziyaretinin ardından Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret etti. Arınç’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Vergili,

“Şehrimize gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında belediyemizi ziyaret eden 22. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Bülent Arınç’a, ziyaretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

TBMM eski Başkanı Bülent Arınç’ın ziyaretlerine Anemon Turizm İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçura ve Karabük Koyunlu Mobilya ortaklarından Mehmet Yeğin de eşlik etti. (Yusuf Korkmaz)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Düğünde maganda kurşunuyla hayatını kaybetmişti, o anların görüntüleri ortaya çıktı

Gündem Yayın: 28.02.2024 16:48
İhlas Haber Ajansı

Amasya’da emekli uzman çavuşun bir düğünde maganda kurşunuyla hayatını kaybettiği olayın görüntüleri ortaya çıktı. Düğünde gelin ve damadın da aralarında olduğu şahısların silahlarla havaya ateş açtığı anlar görüntülere yansıdı.
Kuzgeçe köyünde 3 Haziran 2023 tarihinde bir düğünde magandanın silahından çıkan kurşunun isabet ettiği emekli uzman çavuş Mehmet Çelik (53) ağır yaralanmış, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. Olay anına ilişkin kamera görüntüleri ortaya çıktı. Düğün sırasında gelin ve damadın da aralarında olduğu şahısların silahlarla havaya ateş açtığı anlar görüntülere yansıdı. Çelik’in maganda kurşunuyla vurulmasının ardından çevredekilerin panikle koştuğu görüldü.
Mehmet Çelik’in eşi Melahat Çelik, olayla ilgili gözaltına alınan Sıdkı Ç.’nin 2 ay cezaevinde kalmasının ardından bir sonraki duruşmaya kadar ev hapsiyle cezalandırıldığını söyledi. 8 Mart’taki duruşma öncesi açıklamalarda bulunan acılı eş Melahat Çelik, “Bu görüntüler cinayete davetiye çıkardı. Ama kimse dur, sus demedi. Sanki çatışma varmış gibi silahlar atıldı. Gelin, damat, herkes silah attı. Muhtar ‘siz ne yapıyorsunuz?’ demedi. Eşimin ölümüne sebep olan herkesten şikayetçiyim. En kısa zamanda adaletin yerini bulmasını istiyorum” diye konuştu.