Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Serhat Demir Çelik’te Örgütlenme Süreci Tamamlandı

Manşet Yayın: 27.09.2023 13:49 |Güncelleme:27.12.2023 16:29
Serhat Demir Çelik’te Örgütlenme Süreci Tamamlandı

Özçelik İş Sendikası Karabük Şubesi Serhat Demir Çelik’te bir süre önce başlatmış olduğu örgütlenme çalışmalarını tamamladı. Yeterli çoğunluğa ulaşan sendika yönetimi  Çalışma Bakanlığına yetki tespit başvurusunu gerçekleştirdi.

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ve Şube Yönetim Kurulu Serhat Demir Çelik işçileri ile bir araya gelerek, örgütlenme sürecinde gösterdikleri gayret için teşekkür etti ve hayırlı olsun dileğinde bulundu.(Yusuf Korkmaz)

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sağlık Bakanlığı, Karabük’te 38 sürekli işçi alımı yapacak

Gündem Yayın: 25.02.2024 04:24
İhlas Haber Ajansı

Karabük Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Ferhat Sarıçam, Sağlık Bakanlığının Karabük’te KPSS şartı aranmaksızın 38 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu.

İŞKUR İl Müdürü Ferhat Sarıçam yaptığı açıklamada, “İŞKUR üzerinden kura yöntemiyle gerçekleştirilecek olan Sağlık Bakanlığı işçi alımları için KPSS şartı aranmaksızın en az ilköğretim mezunu adaylar arasından 38 işçi alımı yapılacak. Alınacak meslekler; 1 kişi bilgisayar sistem kurulum bakım onarım, 1 inşaat boyacısı, 3 klinik destek elemanı, 20 güvenlik görevlisi, 13 temizlik görevlisi olup, başvurmak isteyen ve ilanda belirtilen şartların tamamını taşıyan adaylar, 23-27 Şubat 2024 tarihleri arasında ALO 170, esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden ya da Karabük İŞKUR’a şahsen müracaat ederek başvuru yapabilecekler” dedi.

Paylaş: