Özçelik-İş Sendikasının 15. Olağan Genel Kurulunda Başkanlık yarışı kıyasıya devam ediyor. Ankara Green Park Otel’de devam eden kongrede genel başkanlık için yarışan Yunus Değirmenci 130 oy, Recep Akyel 120 oy aldı. 5 oyun geçersiz sayıldı. Seçimde 2 kişi de kongreye katılmadı. 260 üst kurul delegesi bulunan Özçelik-İş Sendikası’nın yeni dönemdeki Genel Başkanı birazdan yapılacak 2. tur seçimlerinin ardından belli olacak.