Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Sanayide Asfalt Çalışmaları Başladı

Gündem Yayın: 27.09.2021 10:38
Sanayide Asfalt Çalışmaları Başladı

2020 Yılı Sanayi ve Çevre Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında, Safranbolu Belediyesi tarafından uygulanan ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKKA) desteklediği “Safranbolu Sanayisi Altyapı İyileştirme Projesi”nde sona gelindi. Altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde, asfalt sermeye başlandı.

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda; elektrik, doğal gaz gibi altyapı çalışmalarının tamamlandığı alanlardaki mevcut yol kaldırılarak, hızlı bir şekilde yeni asfalt atılıyor.

Sanayi esnafının mağdur olmaması için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Sanayi bölgesinde altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından, ivedilikle asfaltlamaya başladık. Elimizde olmayan nedenlerden ötürü uzayan süreçte bizi anlayışla karşılayan sanayi esnafımıza yürekten teşekkür ediyorum.

Asfalt serme işlemi de sona erdiğinde, sanayi bölgemiz çok daha güzel bir görünüme ve çehreye sahip olacak.” dedi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Yayın: 21.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı
120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Tenis Turnuvası sona erdi. 120 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren tenisçilere ödülleri törenle verildi.

Abant Tenis İhtisas Kulübü kortlarında gerçekleştirilen turnuva yoğun katılımla gerçekleştirildi. 6 kategoride mücadele eden sporcular dereceye girebilmek için ter döktü. Müsabakaların final mücadeleleri sonunda 1 ve 2’nci olan sporcular belli oldu. Turnuvanın ödül töreni Abant Tenis İhtisas Kulübü’nde gerçekleştirildi. Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, Spor Şube Müdürü Kubilay Kalaycıoğlu, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz, sıra sporcular ve yakınları katıldı.

“Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur”

Bolu Tenis İl Temsilci ve Kulüp Başkanı Ahmet Ulusoy, “Düzenlediğimiz turnuvalar, bu sporcuları yukarıya çıkarmak için atılan önemli adımlardır. Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise turnuvanın düzenlenmesine emeği geçenlere teşekkür ederken, sporun yaşam biçimi haline getirilmesi temennisinde bulunarak, dereceye giren sporcuları tebrik etti. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler de Bolu’da tesisleşme oranının arttığını ifade ederek, tenisin geldiği noktanın da çok önemli olduğunu söyledi. Güler, sporcuları ve turnuvada emeği geçenleri tebrik etti.