Samsun’un Havza ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Kaza, saat 22.00 sıralarında Aşağı Susuz Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, Sinem Barut (24) yönetimindeki 55 H 6737 plakalı araba keskin virajı alamayarak yoldan çıkıp tarlaya düştü. Yüksekten tarlaya düşen araç içerisinde bulunan şoförü Sinem Barut, Sıla Keskin (17) ve Bayram Can Çulha (26) yaralandı. Kaza yerine sıhhat ve jandarma grupları sevk edildi. Yaralılar olay yerine gelen sıhhat takımları tarafından Havza Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.