Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Özçelik İş Sendikasından Vali  ve Emniyet Müdürüne ziyaret

Gündem Yayın: 11.11.2021 10:25
Özçelik İş Sendikasından Vali  ve Emniyet Müdürüne ziyaret

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kaplan, Hidayet Büyükdoğan, Ali Gürcan Barlas ve İsa Aydın, Karabük Valisi Fuat Gürel’i ve Karabük İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ’u bugün ziyaret ettiler.

Geçtiğimiz 10 Ekim tarihinde kongresini gerçekleştiren Özçelik İş Sendikası Karabük Şube’sinde göreve gelen yeni Şube Başkanı ve yönetimi Vali Fuat Gürel’i makamında ziyaret ettiler.

Vali Gürel, Şube Başkanı Kenan Yılmaz ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini sunarken, başarılar diledi.

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz’da Vali Gürel’e yaptıkları ziyaretten bir hayli memnun kaldıklarını ifade etti ve teşekkür etti.

Sendika Başkanı Kenan Yılmaz, üst protokol ziyaretlerine Karabük İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ’u da makamında gerçekleştirdiği ziyaretle devam ettirdi. Gerçekleşen ziyarette İl Emniyet müdürü Sırrı Tuğ hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, Şube Başkanı Kenan Yılmaz ise başarı dileğinde bulundu

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görüntülerde saldırının yaşandığı yerde bulunan kafede oturanların panikle kaçıştığı görüldü

Karabük Yayın: 15.07.2024 22:35
İhlas Haber Ajansı
Görüntülerde saldırının yaşandığı yerde bulunan kafede oturanların panikle kaçıştığı görüldü

Karabük’te iddiaya göre şans oyunu oyunlarında 50 bin TL kaybeden şahsın tabanca ile ateş açarak kaçtığı olayın yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Kemal Güneş Caddesi üzerinde şans oyunları hizmeti veren büfede Musa D. (38), iddiaya göre sabah saatlerinden itibaren şans oyunu oyunlarında 50 bin TL kaybetmişti. Para kaybetmeyi hazmedemeyen şahıs, büfe önünde belinden çıkarttığı tabanca ile ateş açarak kaçmıştı. Büfe işletmecisi Mustafa Orhan ile cadde üzerindeki bir polis ile vatandaşların peşinden koştuğu şahıs, olay yerinin yakınındaki alışveriş merkezinde kıskıvrak yakalanmıştı. Büfe işletmecisi ve eşi ile vatandaşların büyük panik yaşandığı olayda iş yerine 3 kurşun isabet ederken, silahı ile birlikte gözaltına alınan şahıs Karabük Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilerek gözaltına alınmıştı. Oynadığı şans oyunlarında yaklaşık 50 bin TL kaybeden şahsın ateş açtığı o anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Silahlı saldırının yaşandığı yerin hemen yakınındaki bir kafede oturanların panik anları da güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, silahlı saldırının yaşanmasının ardından kafeterya önünde oturan müşterilerin ayağa kalktığı ve olayı anlamaya çalıştığı, saldırganın kendilerine doğru koştuğunu gören müşterilerin panikle iş yerine kaçışmaya başladığı yer aldı.

Polis ekiplerince gözaltına alınan Musa D.’nin emniyette verdiği ifadede bahis oyunları bağımlısı olduğunu ve sabah saatlerinden itibaren oynadığı oyunlarda 50 bin TL kaybettiğini, bir anlık öfkeyle belindeki tabanca ile ateş açtığını ve yaşananlardan dolayı pişman olduğunu söylediği öğrenildi.