Karabük Ticaret ve Sanayi Odası, kalkınma hamlelerine yönelik yatırım, istihdam ve ihracat kapasitelerinin geliştirilmesi için BAKKA’nın faaliyet alanındaki Ticaret ve Sanayi Odası Temsilcileriyle birlikte Adana ve Mersin illerine teknik gezi ve tecrübe paylaşım ziyareti gerçekleştirdi.
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının (BAKKA) faaliyet alanındaki Karabük, Bartın ve Zonguldak illerinin katılımıyla gerçekleştirilen ziyaretlerin ilk gününde, Karabük TSO Genel Sekreteri Cem Biçen, KBÜ TeknoKent Genel Müdürü Oğuz Fındık, Karabük TSO üyesi SF Sandalye Genel Müdürü Ali Karakaş’ın katılımıyla, Çukurova Kalkınma Ajansı, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Odası, Çukurova Üniversitesi TeknoPark’ı,ve Sasu Ton Balık Üretim Fabrikası ziyaret edildi.
Ziyaretlerde detaylı proje sunumları, örnek uygulama ve projeler izlendi. Olası işbirlikleri ve yatırım alanları konularında istişarelerde bulunuldu. (Haber Merkezi)