Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

KENT MEYDANINDA YENİ DÜZENLEME

Gündem Yayın: 16.11.2021 13:39
KENT MEYDANINDA YENİ DÜZENLEME

Karabük Kent Meydanında yeni düzenleme gündemde. Düzenleme ile ilgili projeler üzerinde çalışma yapıldığı belirtildi.

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz haftalarda da Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Meydanda yeniden düzenleme yapacaklarını belirterek “Kent meydanında yeni bir düzenleme yapacağız.  Projesi bu hafta gelecek ve halkımızın beklentilerini dikkate alacağız. Her şeyi ben biliyorum iddiasında değiliz. Dünyada hiçbir meydanda ağaç ya da oturma alanı görmedim, ama vatandaş istiyorsa da dikkate alacağız” diye konuşmuştu

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KARÇEL, ŞİŞECAM’ın Karabük Projesinde Çelik İmzasını Atacak!

Manşet Yayın: 25.07.2024 13:25
KARÇEL, ŞİŞECAM’ın Karabük Projesinde Çelik İmzasını Atacak!

KARÇEL; cam üretiminin tüm temel alanlarında faaliyet gösteren ŞİŞECAM’ın Karabük’te yer alan CAMİŞ Madencilik A.Ş. Karabük Kum Hazırlama Tesisi Kapasite Artışı İnşaat Yapım İşleri Projesi kapsamında fabrikanın yapısal çelik imalat ve montaj işleri de dahil tüm bina inşaat işlerini üstlenerek sektördeki gücünü ve yetkinliğini bir kez daha kanıtladı

ŞİŞECAM’ın Karabük Kum Hazırlama Tesisi Yapısal Çelik İşleri’ni KARÇEL A.Ş. gerçekleştirecek.  KARDEMİR A.Ş. bağlı ortaklığı olan KARÇEL A.Ş., cam üretiminin tüm temel alanlarında faaliyet gösteren Şişecam’ın Karabük ilinde yer alan Camiş Madencilik A.Ş. Karabük Kum Hazırlama Tesisi Kapasite Artışı İnşaat Yapım İşleri Projesi kapsamında fabrikanın yapısal çelik imalat ve montaj işleri de dahil tüm bina inşaat işlerini üstlenerek, sektördeki gücünü ve yetkinliğini bir kez daha kanıtladı.

Şişecam Genel Merkezi’nde 9 Temmuz tarihinde düzenlenen sözleşme imza törenine KARÇEL A.Ş. Genel Müdürü ve Şişecam yöneticileri katıldı.

Fabrikalar Kuran Fabrika ünvanı ve misyonu ile faaliyetlerine devam eden Karçel A.Ş., 2020 yılından itibaren Şişecam’ın bugüne denk yurt içi ve yurt dışı birçok projesinde çelik konstrüksiyon imalat ve montaj işlerini gerçekleştirdi. Macaristan’ın Kaposvar kentinde faaliyetlerine başlayacağı Greenfield cam ambalaj tesisinin fabrika kurulumu ile A ve B fırın çelik işlerini, Türkiye’de Şişecam Cam Ev Eşyası Kırklareli Fabrikası C fırını soğuk tamiri, Şişecam Cam Ambalaj Eskişehir Fabrikası A4 hattı, Şişecam Düzcam Bursa Fabrikası TR6 fırın çelikleri, Şişecam Cam Ev Eşyası Denizli Fabrikası DC-2 fırını çelik işleri ve Şişecam Cam Ambalaj Eskişehir Fabrikası E fırını çelik imalat ve montaj işlerini kalite standartlarından ödün vermeden gerçekleştiren KARÇEL A.Ş. Şişecam’ın iş ortaklarından biri konumunda yer alıyor.

Güçlü yönetim anlayışıyla, KARÇEL A.Ş. sürdürülebilir başarıyı hedeflerken, iş stratejilerini ve operasyonel süreçleri etkin bir şekilde yönetiyor.. Şirketin yönetim kadrosu, hızla değişen küresel ekonomik dinamiklere uyum sağlamak için vizyoner ve yenilikçi yaklaşımlar benimsiyor. Bu yaklaşımlar hem iç verimliliği artırmakta hem de dış paydaşlarla sağlam ilişkiler kurarak uzun vadeli başarıyı garanti altına alıyor.