Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Kenan Yılmaz, Hak İş Konfederasyonu Karabük İl Başkanı Oldu

Gündem Yayın: 24.11.2021 12:36
Kenan Yılmaz, Hak İş Konfederasyonu Karabük İl Başkanı Oldu

Hak İş Konfederasyonuna bağlı olan Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz, Hak İş Karabük İl Başkanlığına atandı.

Hak İş Konfederasyonu Genel Başkanlığı tarafından, Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz, Hak İş Konfederasyonu Karabük İl Başkanlığına atadı.

Karabük’te Hak İş’e bağlı, Öz Sağlık İş, Öz Orman İş, Öz İplik İş, Öz Büro İş, Oley İş ve Öz Finans İş Sendikaları bağlı.

Hak İş Konfederasyonuna bağlı, Karabük’te 4 Bine yakın üye ile en fazla üye sayısına sahip olan sendika ise Özçelik İş Sendikası.

Hak İş İl Başkanlığına atanan Kenan Yılmaz “Konfederasyonumuza bağlı Karabük’teki sendikalarımızın tamamı ile bir bütün olarak Hak İş’i en iyi yerlere getirmek en büyük hedeflerimiz arasında. Kardeş sendikalarımız ile aylık mutat toplantılarımızı yaparak, birlik içinde hareket edeceğiz” diye konuştu.

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boğulma tehlikesi geçiren anne ve oğlunun kurtarılma anı kamerada

Gündem Yayın: 23.07.2024 20:30
İhlas Haber Ajansı

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde dalgalı denizde dip akıntıya kapılarak boğulma tehlikesi geçiren anne ve oğlunun kurtarılma anı an be an kameralara yansıdı.

Düzce’nin Karadeniz’e açılan kapısı Akçakoca’da dalgalı denize giren bir kadının yardım çığlıklarını duyan oğlu annesini kurtarmak için denize girdi. Dip akıntıya kapılan anne ve oğul bölgede ki vatandaşların yardımları ile kurtarılarak sahile alındı. O anlar aksiyon kamerasına yansıdı. Dip akıntıya kapılıp boğulma tehlikesi yaşayan anne ve oğul kurtarıldığı anlar görüntülenirken, çevredeki vatandaşlarda olayı pür dikkat izledi.

Paylaş: