Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Kaymakam Kılıç, şehit ailelerine ve vatandaşları evlerinde ziyaret etti

Türkiye Yayın: 04.08.2023 10:43
Yazar:
Kaymakam Kılıç, şehit ailelerine ve vatandaşları evlerinde ziyaret etti

Bartın’ın Ulus Kaymakamı Mehmet Sadık Kılıç, şehit aileleri ile vatandaşları evlerinde ziyaret ederek sohbet etti.
Kaymakam Mehmet Sadık Kılıç ,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İlçe Müdürü Uğur Ünal ile birlikte Kumluca Beldesi Döngeller Köyünde ikamet eden şehit yakını İbrahim Ercan’ı ve aynı köyde bulunan Servet Özdemir’i ziyaret etti. İhtiyaçlarının olup olmadığını soran Kaymakam Kılıç, çocuklarla yakından ilgilendi. Kılıç, “Şehit ve gazi ailelerimizi, vatandaşlarımızı, yaşlılarımızı, engellilerimizi ziyaret ederek ihtiyaçlarını ve taleplerini yerinde tespit ediyoruz. Hepsine ayrı ayrı hassasiyet gösteriyor ve memnuniyetleri için özen gösteriyoruz. Fırsat buldukça ziyaretlerimizi sürdürüp ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ düsturuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sağlık Bakanlığı, Karabük’te 38 sürekli işçi alımı yapacak

Gündem Yayın: 25.02.2024 04:24
İhlas Haber Ajansı

Karabük Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Ferhat Sarıçam, Sağlık Bakanlığının Karabük’te KPSS şartı aranmaksızın 38 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu.

İŞKUR İl Müdürü Ferhat Sarıçam yaptığı açıklamada, “İŞKUR üzerinden kura yöntemiyle gerçekleştirilecek olan Sağlık Bakanlığı işçi alımları için KPSS şartı aranmaksızın en az ilköğretim mezunu adaylar arasından 38 işçi alımı yapılacak. Alınacak meslekler; 1 kişi bilgisayar sistem kurulum bakım onarım, 1 inşaat boyacısı, 3 klinik destek elemanı, 20 güvenlik görevlisi, 13 temizlik görevlisi olup, başvurmak isteyen ve ilanda belirtilen şartların tamamını taşıyan adaylar, 23-27 Şubat 2024 tarihleri arasında ALO 170, esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden ya da Karabük İŞKUR’a şahsen müracaat ederek başvuru yapabilecekler” dedi.

Paylaş: