Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karagül: “Cumhur İttifakı Olarak Bu Seçimden Zaferle Çıkacağız”

Gündem Yayın: 31.01.2023 14:36
Yazar:
Karagül: “Cumhur İttifakı Olarak Bu Seçimden Zaferle Çıkacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Yenice İlçe Başkanı Murat Karagül, “ Cumhur İttifakı olarak bu seçimden zaferle çıkacağız inşallah. Ancak Karabük ilimizde malumunuz hepimizin bildiği üç milletvekili hakkı var. Bu üç milletvekilliği içerisinde en az bir milletvekilini yüce meclisimize hilalin gölgesi altında, bozkurttun çatısı altında, MHP çatısı altında gönderteceğiz “ dedi.
Başkan Karagül, açıklamasında “ Geçtiğimiz günlerde kutsal kitabımız Kuran-ı Kerime büyük bir saygısızlık yapılarak İsveç’te büyük elçilik binamızda büyük bir saygısızlık yapılmıştır. Bu saygısızlığı şiddetle kınıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi olarak devletimizin yanında olarak bunları kınadığımızı belirtmek istiyorum. Malum oyun büyük, tezgâh büyük diyorum. Bir sürü tezgâhlar oyunları bizler için kurmaya çalışıyorlar. Biz Milliyetçi Hareket Partisi neferleri olarak Türkiye Cumhuriyetinde Liderimiz Devlet Bahçeli’nin ömrü uzun olsun. O var olduğu sürece biz bu oyunların hiç birine gelmeyeceğiz. Oyun tezgah ne kadar büyük olursa olsun, hava ne kadar puslu olursa olsun biz Bozkurt’uz. Varsın puslu havanın hesabını koyunlar yapsın. Malumunuz 2023 seçimleri var. Seçimlere Cumhur İttifakı olarak birlikte katılacağız. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla şuan ki mevcut Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyeceğiz. Cumhur İttifakı olarak bu seçimden zaferle çıkacağız inşallah. Ancak Karabük ilimizde malumunuz hepimizin bildiği üç milletvekili hakkı var. Bu üç milletvekilliği içerisinde en az bir milletvekilini yüce meclisimize hilalin gölgesi altında, bozkurttun çatısı altında MHP çatısı altında gönderecektir.”  ifadelerine yer verdi. (Nurettin Acar)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te silahla havaya ateş eden şahıslar yakalandı

Karabük Yayın: 16.04.2024 10:14
İhlas Haber Ajansı
Karabük’te silahla havaya ateş eden şahıslar yakalandı

Karabük’te silahla havaya ateş açan 2 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Ergenekon Mahallesi’nde araç içerisinden silahla ateş açıldığı ihbarını alan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları çalışmada söz konusu şahsın M.D. olduğunu tespit etti. Şahıs gözaltına alınırken, yapılan aramada ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait mermi ele geçirildi. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından olay yerinde ele geçirilen ve muhafaza altına alınan mermi kovanlarının şahıstan ele geçirilen silaha ait olmadığı tespit edilirken, yapılan yeni çalışmada M.D.’ye ait bir adet daha ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Ele geçirilen silahlara el konuldu.
Polis ekipleri ayrıca Aydınlıkevler Mahallesi’nde silahla ateş açıldığı ihbarı üzerine yaptıkları çalışmada, olayın faili B.Ö.’yü gözaltına aldı. Yapılan aramada 1 adet kurusıkı tabir edilen ses tabancası ve tabancaya ait mermi ele geçirildi.
Gözaltına alınan 2 şahıs hakkında soruşturma başlatıldı.