Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük’te Termometreler 41 Dereceyi Gösterdi

Manşet Yayın: 24.06.2024 14:48
Karabük’te Termometreler 41 Dereceyi Gösterdi

Karabük’te yaz aylarının etkisini gösterdiği bugünlerde termometreler rekor sıcaklıkları gösteriyor. Kent merkezinde öğle saatlerinde hava sıcaklığı 41 dereceyi buldu. Gölgelik alanlar ve kapalı mekanlar, sıcaktan korunmak isteyenlerin en çok tercih ettiği yerler olurken, birçok kişinin alışveriş merkezlerine giderek serinlemeye çalıştığı görüldü

Hava sıcaklıklarının yüksekliği nedeniyle kentteki parklarda ve açık alanlarda yoğunluk azalırken, klimalı ortamlar ve alışveriş merkezleri gibi serin yerler daha fazla ilgi gördü. Meteoroloji yetkilileri, önümüzdeki günlerde de sıcaklıkların yüksek seyredeceği konusunda uyarılarda bulundu.

Vatandaşlar, aşırı sıcaklarda dışarıda uzun süre kalmaktan kaçınmaları ve bol sıvı tüketmeleri gerektiği konusunda bilgilendirildi. Özellikle yaşlılar, çocuklar ve kronik rahatsızlığı olan bireylerin sıcak havadan daha fazla etkilenebileceği belirtilirken, sıcakların yoğun olarak hissedildiği saatlerde dışarıya çıkmamaları istendi.

 


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: