Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük’te orman yangını

Gündem Yayın: 23.09.2023 12:00
İhlas Haber Ajansı

Karabük’te ormanlık alanda yangın çıktı. Sarp bölgede başlayan yangına havadan 2 yangın söndürme helikopteri müdahale ediyor.

Edinilen bilgiye nazaran Karabük’Ün Ovacık ilçesine bağlı Geren Köyü ormanlık alanda şimdi nedeni belirlenemeyen bir halde orman yangını çıktı. Kayalık ve sarp bölgede başlayan yangın sonrası Karabük’te bulunan yangın söndürme helikopteri ile Kastamonu’dan gelen helikopterlerle yangına havadan müdahale edilirken bölgeye 11 arazöz, 2 su ikmal aracı, 2 dozer, 56’sı yangın söndürme personeli olmak üzere 85 kişi bölgeye sevk edildi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)