Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük’te Jandarmanın 100 Yılda Değişimi ve Gelişimi Anlatıldı

Manşet Yayın: 23.10.2023 13:36 |Güncelleme:27.12.2023 16:28
Karabük’te Jandarmanın 100 Yılda Değişimi ve Gelişimi Anlatıldı

Cumhuriyetin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde “Son 100 Yılda Jandarmanın Değişimi ve Gelişimi” etkinliği düzenlendi.

Stadyum Genç Ofiste  düzenlenen etkinlikte ülkemizde emniyet, asayiş ve kamu düzenin tesis edilmesinde baş role sahip Jandarma teşkilatının geçmişten günümüze gelişimi anlatılıyor.

Etkinliğe;  Gençlik ve Spor  İl Müdürü Coşkun Güven, Yurt Hizmetleri Müdürü Mehmet Özkeskin, Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Özcan, Şube Müdürleri, kurum çalışanları ve gönüllü gençler katılırken, etkinliğe ilginin yoğun olduğu gözlendi.

Öte yandan üç gün boyunca devam edecek olan etkinliğe tüm Karabük halkı davet edildi. (Yusuf Korkmaz)

Karabukte Jandarmanin 100 Yilda Degisimi ve Gelisimi Anlatildi1 jpg

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)