Karabük Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, Karabük’te bağcılık yaparak üretime devam eden çiftçiler ile bir araya gelmek üzere istişare toplantısı düzenlenecek.
Toplantıda, bağcılık sektörünün sorunları, çözüm önerileri, üretim sezonunun değerlendirilmesi, bakım ve besleme, satış ve pazarlama, bakanlık uygulamaları gibi birçok konu masaya yatırılacak. Ayrıca, çiftçilerin talep ve beklentileri de dinlenerek, sektörün gelişimi için ortak bir yol haritası belirlenecek.
İstişare toplantısı, 22 Şubat 2024 Perşembe günü saat 14.30’da Tarım ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapılacak. Toplantıya tüm bağcılık yapan çiftçiler davet edildi. (Yusuf Korkmaz)