Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

İYİ Parti’de İl Yönetimi Oluşturuldu

Gündem Yayın: 27.06.2022 21:04
İYİ Parti’de İl Yönetimi Oluşturuldu

İYİ Parti İl Başkanı Av. Ali Çetin Aygün, İlçelerin ardından İl Teşkilatını da oluştururken, İl Başkanlığını da Ersim İşhanına taşıdı. İl Başkanlığında parti çalışmaları ile ilgili bilgi veren Başkan Aygün, “İYİ Parti İl Başkanı olarak atamamın yapılması ile birlikte süratle çalışmalara başladık ve ilk olarak İlçe teşkilatlarımızı oluşturduk. Daha sonra İl teşkilatımızı oluşturmak için çalışmalarımızı hızlandırdık ve bugün itibariyle yeni İl yönetim kurulumuzu sizlerin aracılığıyla kamuoyuna açıklıyorum.

Tabi bu çalışmalarımızın yanı sıra Parti binamızı da daha merkezî bir yer olan Ersim işhanına taşıdık.

Şimdi hedefimiz Karabüklü hemşerilerimizle kaynaşmak, sorunları dinlemek ve çözüm üretmektir.

Bunun için önümüzdeki günlerde özellikle parti binamızı siz değerli halkımıza açarak kısa aralıklarla halk günleri düzenlemek istiyoruz.

Karabük halkının desteği ve teveccühü ile güzel hizmetler üretmek için tüm teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz çalışacağız” dedi.

Ali Çetin Aygün Başkanlığındaki İYİ Parti’nin    29 kişilik yeni İl yönetimi ise şu isimlerden oluştu: İsmail Yalav, Mustafa Öztürk, Semiha Karaoğlu, Semra Çetin, Bayram Aydoslu, Tuba Kaplan M. Emin Atalay, Mehmet Özkan, Türkcan Cantürk, Tenzile Çelik, Şenol Çevik, Serhat Uzun, Mustafa Özdemir, Şöhret Gedirli, Hüseyin Karaman, Meltem Şahin, Recep Yılmaz, Yıldız Kamay, Berk Özhan Alak, Uğur Kayabaşı, Nuri Öztürk, Mehmet Şihanlıoğlu, Abdurrahman Ayhan, Kadriye Ayten, Zafer Sungur, Mustafa Kasal, İsmail Özdemir, Ali Galip Ünüvar. (Nurettin Acar)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç hırsızlığından aranıyordu: Alkollü ve ehliyetsiz araç kullanırken yakayı ele verdi

Kastamonu Yayın: 18.06.2024 00:52
İhlas Haber Ajansı

Kastamonu’da araç hırsızlığından aranan şahıs, ehliyetsiz ve alkollü araç kullanırken yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Araç İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, dün ilçede iki aracın çalındığı ihbarı üzerine harekete geçerek geniş çaplı çalışma başlattı. Ekipler, yaptıkları çalışma sonucu araçları terk edilmiş halde buldu. Hırsızlığı M.G. isimli şahsın gerçekleştirdiğini tespit eden polis ekipleri, şüpheliyi Araç ilçesinde başka bir aracı kullanırken yakaladı. Ekiplerin yaptığı kontrollerde şüphelinin 1,90 promil alkollü olduğu, ayrıca ehliyetinin de bulunmadığı belirlendi. M.G.’ye ehliyetsiz ve alkollü araç kullanmaktan toplam 40 bin 468 lira para cezası uygulayan ekipler gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs çıkarıldığı mahkemece ‘hırsızlık’ suçundan tutuklandı.