Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

İYİ Parti’de Başkanların Onayı Geldi

Politika Yayın: 23.06.2022 15:41
İYİ  Parti’de Başkanların Onayı Geldi

İyi Parti Karabük İl Başkanı Ali Çetin Aygün, İYİ Parti Merkez İlçe ve İlçe Başkanlarının İyi Parti Genel Merkez tarafından onay ve yetkilerinin geldiğini duyurdu.

Aygün, ilgili onayın yeni başkanlara kendisi tarafından tebliğ edildiğini ve yeni başkanların görevlerine başladıklarını ifade etti.

Başkan Aygün; sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

” İYİ Parti Karabük; İlçe Başkanlarımız; Merkez (Hilmi İnce), Safranbolu (Müşerref Özer),Yenice (Seyfi Tetik),Eskipazar (Orhan Dönmez ),Eflani (Halil İbrahim Bulut), Ovacık (Emin Tufan). Genel Merkezimizce gerekli onay ve yetkileri geldi, tarafımca tebliğ edildi görevlerine başladılar. Türk Milletine, Karabük’ümüze ve yörelerine hayırlı olsun Yüce Allah mahcup etmesin. Başarılar dilerim” (Nurettin Acar)

 


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
     

Zonguldak’ta Metek 3 il istişare toplantısı gerçekleştirildi

Zonguldak Yayın: 25.06.2024 16:45
İhlas Haber Ajansı
Zonguldak’ta Metek 3 il istişare toplantısı gerçekleştirildi

Zonguldak’ta METEK III Projesi Kapsamında Mesleki ve Teknik Eğitim Bilgilendirme ve İl istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen METEK III Projesi kapsamında düzenlenen Mesleki ve Teknik Eğitim Bilgilendirme ve İl İstişare Toplantısı, Zonguldak’ta gerçekleştirildi. Toplantıya; Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, İl Millî Eğitim Müdürü Osman Bozkan, ZBEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Servet Karasu, Bakanlık Temsilcisi İrfan Gürkan Karaçam, METEK III Projesi Uzmanı Fulya Sürmen, Mesleki ve Teknik Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Erdal Yılmaz, akademisyenler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş dünyasından katılımcılar ve mesleki ve teknik liselerde görev yapan öğretmenler katıldı.

Program, açılış ve selamlama konuşmaları ile başladı. Ardından METEK III Projesi kapsamında ildeki mesleki ve teknik eğitimle ilgili sunumlar yapıldı. Sunumların ardından katılımcıların soruları cevaplandırıldı ve toplantı sona erdi.

Paylaş: