Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

İlçede yangınların ardı arkası kesilmiyor

Gündem Yayın: 08.10.2023 08:48
İhlas Haber Ajansı
İlçede yangınların ardı arkası kesilmiyor

Karabük’te son iki günde 9 yangın çıkan Ovacık ilçesinde bir yangın daha çıktı. Yangına itfaiye ekipleri müdahale ederken, ilçeye Karabük’ten takviye ekip gönderildi.

Ovacık ilçesinde dün akşam ve gece yarısı çıkan 6 ayrı yangında ticari taksi, metruk bina ve 4 samanlık zarar görürken, bugün ise 3 samanlıkta yangın çıkmıştı. İtfaiye ve orman işletme ekipleri yangınlara müdahale ettiği sırada aynı bölgede başka bir yangın daha çıktı. Süleyman Süze’ye ait samanlıkta çıkan yangın ile aynı bölgede peş peşe dördüncü yangın meydana gelirken, dünden bu yana çıkan yangın sayısı da 10’a yükseldi. Çıkan yangınlar sonrası bölgeye Karabük Belediyesi itfaiye ekipleri ile su tankerleri de sevk edildi.

Yangınlara müdahale sırasında bir orman işçisi yaralandı. Yaralıya bölgede hazır bekletilen sağlık ekipleri ambulansta ilk müdahaleyi yaptı. Çıkan yangınlar nedeniyle ilçeye giden AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Karabük Valisi Mustafa Yavuz da yangın bölgesinde incelemelerde bulunmak üzere Ovacık ilçesine hareket etti.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: