Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

İlçe Değerlendirme Toplantılarının İkincisi Eflani’de Yapıldı

Gündem Yayın: 25.03.2017 14:36
İlçe Değerlendirme Toplantılarının İkincisi Eflani’de Yapıldı

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün İlçe Değerlendirme Toplantılarının ikincisini Eflani İlçesinde gerçekleştirildi.

Eflani Halk Eğitimi Merkezinde yapılan  toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, Şube Müdürü Nevzat Akbaş ile Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Şükrü Sever, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail Ergün, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet Yolmaz, Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail Özden ile Eflani İlçesi okul ve kurum müdürleri katıldı.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse’nin  eğitim öğretim ve yönetim faaliyetlerine ilişkin genel açıklamaları ile başladı. Akabinde ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetlerine ilişkin brifing ve ilçe genel değerlendirmesi İlçe Millî Eğitim Müdürü tarafından sunuldu. Daha sonra toplantıya İlçe okul/kurum yöneticilerine ayrı ayrı söz verilerek okul/kurumların sınav başarı durumları (TEOG/YGS/LYS), sosyal, kültürel, sportif etkinlikleri, proje ve çalışmaları hakkında bilgi vermeleri  ile devam edildi. Millî Eğitim Şube Müdürü Nevzat Akbaş okul/kurumlara ilişkin genel değerlendirme yaparak okul/kurum yöneticilerinin sorularına ilişkin açıklamalar yaptı. Okul/kurumların ihtiyaç ve sorunlarının ele alınmasının ardından toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse’nin  iyi dilek ve başarı temennisi ile son buldu.

Toplantı bitiminde Halk Eğitimi Merkezi binasındaki çeşitli kurslar gezildi ve kurs etkinlikleri ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse  ve beraberindekilere bilgi sunuldu.

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ruhsatsız maden ocağının önünde yüksekten düşen işçi hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 17.07.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı

Zonguldak’ta iddialara göre ruhsatsız işletilen maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralanan Satılmış Gedik isimli işçi, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İddialara göre olay Kilimli ilçesine bağlı Damarlı Mahallesi Açık İşletme mevkiindeki orman sahasında meydana geldi. Sahadaki ruhsatsız işletilen maden ocağında çalışan Satılmış Gedik (32) isimli maden işçisi, kendisini hastaneye getiren D.Y.’nin iddiasına göre maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralandı. Kilimli Semt Polikliniği’ne getirilen Satılmış Gedik yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

TTK ekibi ve Olay Yeri İnceleme Müdürlüğü ekipleri olay yerinde çalışma başlattı.

Paylaş: