Karabük Belediyesi ekipleri şehrin birçok bölgesinde çalışmalarına devam ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Şirinevler ve Atatürk Mahallesinde asfalt, Deretarla mevkiinde ise istinat duvarı çalışmalarını sürdürürken, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri Bayır ve Kapullu Mahallerinde, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri 5000 Evler ve 100. Yıl Mahallerinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek; “Vatandaşlarımızdan gelen talepleri anında çözüme kavuşturmak için ekiplerimiz şehrimizin her noktasında çalışmalarına devam ediyor” dedi.