Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Hem Nakdi, Hem Ayni Yardımlar Devam Ediyor

Gündem Yayın: 10.02.2023 14:54
Yazar:
Hem Nakdi, Hem Ayni Yardımlar Devam Ediyor

Karabük Valiliği şimdiye kadar Karabük’ten deprem bölgelerine giden ayni ve nakdi yardımları açıkladı. Karabük’ten Deprem Bölgesine;  2315 personel, 209 araç, 131 Yardım tırı gönderilirken, 7 Milyon 872 Bin TL de Nakdi yardım yapıldı.

Türkiye, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde büyük yıkıma neden olan deprem felaketinin yaralarını sarmaya çalışıyor. Deprem felaketinin yaşandığı 6 Şubat tarihinden itibaren Karabük’te başlatılan ayni ve nakdi yardım kampanyaları aralıksız devam ederken, Karabük Valiliği şimdiye kadar Karabük’ten deprem bölgelerine giden ayni ve nakdi yardımları açıkladı.

KARABÜK DEPREM BÖLGELERİNE SEFERLER OLDU

Karabük Valiliği, depremzedeler için başlatılan seferberlik kapsamında, 10 İlin  aralarında bulunduğu farklı İl ve İlçelere 2315 personel, 209 araç ve 131 yardım tırının  gönderildiğini bildirdi.

Ayrıca, Depremin ilk gününden bugüne büyük bir duyarlılık ile elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteren Karabük’te, yardımda bulunmak isteyenler için ayni ve nakdi yardımlarının devam ettiği Karabük Valiliği koordinasyonunda yapılabileceği ifade edildi.

KARABÜK’TEN 7 MİLYON 872 TL NAKDİ YARDIM

Karabük Valiliği Deprem Felaketi nedeniyle başlatılan nakdi yardım kampanyasında şimdiye kadar toplanan paralarla ilgili de bilgi verdi.

Karabük Valiliği, depremzedeler için başlatılan Nakdi Yardım Kampanyası kapsamında 3 günde 7 Milyon 872 TL yardım toplandığını bildirdi.

Depremin ilk gününden bugüne büyük bir duyarlılık ile elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteren Karabük’ün nakdi yardımlarının AFAD hesabına gönderildiği belirtilirken, yardım kampanyasının devam ettiği açıklandı. (Nurettin Acar)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

TFF 2. Lig: Zonguldak Kömürspor: 4 – Adıyaman Futbol Kulübü: 1

Spor Yayın: 16.04.2024 08:48
İhlas Haber Ajansı

TFF 2. Lig Beyaz Grup’un 35. haftasında Zonguldak Kömürspor, sahasında Adıyaman Futbol Kulübü’nü 4-1 mağlup etti.

Hakemler: Hakan Ülker, Burak Sami Şad, Gökmen Çambel

Zonguldak Kömürspor: Ogün Karakaya, Hakan Çevik, Özgür Güler, Mustafa Şengül (Necmi Çoban dk. 66), Ethem Pülgir (Mevlüt Çelik dk. 79), Ozan İsmail Koç, Mümin Uyar (Murat Erdemir dk. 66), Serhat Doğukan Taşdemir (Yusuf Buğra Koşal dk. 66), Mehmet Gürkan Öztürk, Okan Deniz (Fırat Sarı dk. 79), Fatih Bektaş

Adıyaman Futbol Kulübü: Yusuf Şükrü Sancaktar, Cenk Çalışkan (İsa Baltacı dk. 58), Muhammed Düzgüner, Emirhan Civelek (Kerem Ersin dk. 46), Gökmen Arduç (Yusuf Ensar Poyrazlı dk. 58), İbrahim Kıraç Gündüz (Mehmet Kaan Gündüz dk. 58), Vedat Yeşilkaya, Mehmet Şahin Sarı, Hüseyin Çakmak, Erhan Kaynar (Faruk Sağlık dk. 80), Musa Çelik

Goller: Mehmet Gürkan Öztürk (dk. 22), Mümin Uyar (dk. 48 ve 62), Fatih Bektaş (dk. 77) (Zonguldak Kömürspor), Kerem Ersin (dk. 72) (Adıyaman Futbol Kulübü)

Sarı kartlar: Mustafa Şengül, Ozan İsmail Koç (Zonguldak Kömürspor), Erhan Kaynar (Adıyaman Futbol Kulübü)

Paylaş: