Karabük Belediyesi tarafından bugün Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile saat 14:00´de Kent Meydanında çocuk şenliği düzenlenecek.
Kent Meydanında gerçekleşecek şölende dev oyun grupları, palyaçolar, animasyonlar ve birbirinden eğlenceli oyunlar ile çocukların doyasıya eğlenerek,güzel bir gün geçirecekler.
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, tüm çocukları aileleri ile birlikte Kent Meydanındaki şenlige davet ederken, tüm çocukların Bayramını kutladı.