Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Hata makineleri yakalandı

Gündem Yayın: 20.09.2023 20:48
İhlas Haber Ajansı

Düzce’de 167 farklı cürümden kaydı bulunan cezaevi firarisi ile 75 kabahat kaydı bulunan çocuk, polis takımları tarafından yakalandı.

Düzce Vilayet Emniyet Müdürlüğü grupları haklarında yakalama buyruğu bulunan şahıslara yönelik operasyon düzenledi. Asayiş, terörle uğraş, hırsızlık, ahlak, kaçakçılık ve organize cürümlerle çaba gruplarınca eş vakitli yapılan baskınlarda 167 cürüm kaydı bulunan ve 25 yıl 25 gün katılaşmış mahpus cezasıyla aranan cezaevi firarisi K.D.T yakalandı. K.D.T., tamamlanan süreçlerinin akabinde tutuklandı.

Hırsızlık ofis amirliği takımlarınca yapılan çalışmalarda ise 75 hata kaydı bulunan 16 yaşındaki A.K. gözaltına alındı.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tatilciler, Bolu’nun doğa harikasına akın etti

Dünya Yayın: 17.06.2024 16:45
İhlas Haber Ajansı

Bolu’nun doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı, Kurban Bayramı’nın 2’nci gününde tatilcilerin akınına uğradı.
Bolu’nun incisi olarak tabir edilen Gölcük Tabiat Parkı, Kurban Bayramı’nın 2’nci gününde güzel havayı değerlendirmek isteyen tatilcilerin akınına uğradı. Şehir merkezine 13 kilometre uzaklıkta bulunan Tabiat Parkı’nın piknik alanlarını vatandaşlar doldurdu. Mangal ve piknik yapan vatandaşlar temiz havada tatil yapma fırsatı buldu. Göl manzarasına karşı bol bol fotoğraf çekilen tatilciler, göl etrafında yürüyüş yaparak temiz havanın tadını çıkardı.
Gölcük Tabiat Parkı’nın manzarasına karşı eşiyle birlikte oturan Gönül Kilitçi, “Hava güzel, ne sıcak ne soğuk. İnsanlar kalabalık. Epey kalabalık Gölcük. Bizde kalabalığı pek sevmiyoruz ama burada bir kafa dinleyelim dedik” diye konuştu.

Paylaş: