Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Hamdi Kaplan Tüm Karabüklülerin Bayramını Kutladı

Gündem Yayın: 26.06.2023 10:46
Hamdi Kaplan Tüm Karabüklülerin Bayramını Kutladı

S.S. Karabük Bölgesi Ormancılık Kooperatifleri Birliği Başkanı Hamdi Kaplan, Kurban Mesajı yayımlayarak, tüm Karabüklülerin Bayramını kutladı.

Başkan Kaplan mesajında;  “Milletimizin birlik, beraberlik, barış ve huzur içerisinde yaşamasını sağlayan dini bayramlarımızdan Kurban Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı ifade etmektedir. Kurban ibadeti, kişiye gerektiğinde malını ve canını Allah yolunda feda edebilme bilincini aşılar. Birliğe ve beraberliğe, kenetlenmeye ihtiyacımızın olduğu bugünlerde, dargınlıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakalım. Darda kalana sahip çıkalım. Mazlum ve mağdurların haklarını savunalım. Muhtaç ve yoksulu koruyalım, öksüz ve yetimleri sevindirelim.

Bu duygular içerisinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramının ülkemize birlik, beraberlik, sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, orman köylüsü ile üyelerimiz başta olmak üzere Karabüklülerin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. (Haber Merkezi)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boğulma tehlikesi geçiren anne ve oğlunun kurtarılma anı kamerada

Gündem Yayın: 23.07.2024 20:30
İhlas Haber Ajansı

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde dalgalı denizde dip akıntıya kapılarak boğulma tehlikesi geçiren anne ve oğlunun kurtarılma anı an be an kameralara yansıdı.

Düzce’nin Karadeniz’e açılan kapısı Akçakoca’da dalgalı denize giren bir kadının yardım çığlıklarını duyan oğlu annesini kurtarmak için denize girdi. Dip akıntıya kapılan anne ve oğul bölgede ki vatandaşların yardımları ile kurtarılarak sahile alındı. O anlar aksiyon kamerasına yansıdı. Dip akıntıya kapılıp boğulma tehlikesi yaşayan anne ve oğul kurtarıldığı anlar görüntülenirken, çevredeki vatandaşlarda olayı pür dikkat izledi.

Paylaş: