Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Emniyet Müdürüne Başkan Vergili’den Destek

Gündem Yayın: 01.08.2016 14:20
Yazar:
Emniyet Müdürüne Başkan Vergili’den Destek

“Hainlikte Son Nokta!”

 Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever’e atılan FETÖ’cü iftarına sert tepki gösterek, Tezsever’e destek verdi.

Başkan Vergili facebook hesabından yaptığı açıklamada “Kalleşçe saldırıları ile ülkemizi kana bulayan gözü dönmüş caniler, son çırpınışlarını ise en iyi bildikleri iş ile, iftira ve karalama kampanyalari ile yapıyor!
Şimdiki hedef ise;
Göreve başladığı ilk günden itibaren yaptığı başarılı çalışmalar ve halkımızla kurduğu sıcak diyaloglar tüm Karabük’ün sevgilisi haline gelen, o kanlı 15 temmuz gecesini ve devam eden süreci ekibiyle birlikte son derece mükemmel bir şekilde yöneterek, şehrimizin bu badire dolu günlerden hasarsız çıkmasını sağlayan İl Emniyet Müdürümüz Dr. Serhat Tezsever..

İl Emniyet Müdürümüzün devlet içindeki şebekeleri çökertmeye yönelik kararlı çalışmalarından bunalan ihanet şebekeleri, kullandıkları maşalar aracılığıyla, Cumhurbaşkanlığına, İçişleri Bakanlığına ve diğer devlet makamlarına yolladıkları mesajlarla kendisini FETÖ Terör Örgütü üyesi göstermeye çalışıyorlar.

Hiç boşuna kendinizi yormayın!
Karabük Demokrasinin de yanında, Müdürünün de”dedi.

 

 

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Restoran ve Kafeler Boykot Edilecek

Manşet Yayın: 18.04.2024 14:55
Restoran ve Kafeler Boykot Edilecek

Restoran ve kafelerdeki fahiş yemek fiyatlarına tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları boykot çağrısı yaptı. Fahiş fiyata boykotun ilk adımı bu hafta sonu atılacak.

Yiyecek içecek fiyatlarının fahiş oranda artmasına tepkiler dalga dalga büyüyor. Vatandaşlar Cumartesi ve Pazar günü kafe ve restoranlara gitmeme kararı aldı.

Yüksek enflasyon ve geçim sıkıntısı yüzünden, artık dışarıda yemek yemek hayal olurken, fahiş fiyatlar yüzünden ne kahvaltı ne de akşam yemeği yenebilir durumda değil.

Özellikle dar gelirliler duruma fazlasıyla tepki gösteriyor ve bu gidişat bir hareketi de beraberinde getirdi. Sosyal medyada örgütlenen vatandaşlar 20-21 Nisan tarihlerinde restoran ve kafelere gitmeme kararı aldı.

Bir kişilik serpme kahvaltının 1000 lirayı bulması, bir fincan kahve içmenin bile maliyetinin 150 liraya ulaşması öfkeyi ve tepkiyi beraberinde getirdi.

Ayrıca porsiyon oranlarının küçülmesi, fiyatların artmasını da engellemedi. Artık porsiyonlar ne kadar küçük olsa da fiyatlar yine de yüksek.

Vatandaşlar  tepkisini sosyal medyada başlattığı #boykot hareketiyle gösteriyor. (Ramazan Öztürk)