Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali Er ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir’i ziyaret ederek istişarelerde bulundu.
Karabük’e yeni kazandırılan Soğuksu Öğrenci Yurdu ile ilgili de değerlendirmelerinde yapıldığı ziyarette, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali ER ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir ile, Yurt Hizmetleri ve eğitim faaliyetlerinin planlanmasına yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.