Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Esnaf Odaları Birlik Başkanı Nurettin Tümen’den Bayram Mesajı

Günlük Yayın: 26.06.2023 11:27
Esnaf Odaları Birlik Başkanı Nurettin Tümen’den Bayram Mesajı

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Nurettin Tümen, Kurban Bayramı’nı kutlamak amacıyla yayınladığı bayram mesajında “Bayramlar; insanı insan yapan değerlerin yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı; sevincimizi, mutluluğumuzu, ekmeğimizi ve aşımızı paylaştığımız en müstesna anlardır.” diye belirterek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Vatandaşları yerel esnaftan alışveriş yapmaya, yardımlaşmaya ve esnafa destek olarak mahalle kültürünü korumaya davet etti.

Birlik Başkanı Tümen mesajında ayrıca “Bayramlar; toplumsal olarak sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, kırılan kalplerin onarıldığı, dargınlıkların unutulduğu, milli ve dini duyguların güçlendiği, birlik ve beraberlik bilincinin daha da pekiştiği, kardeşlik duygularının perçinlendiği en özel günlerdir.” diyerek bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını sözlerine ekledi.(Haber Merkezi)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ruhsatsız maden ocağının önünde yüksekten düşen işçi hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 17.07.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı

Zonguldak’ta iddialara göre ruhsatsız işletilen maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralanan Satılmış Gedik isimli işçi, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İddialara göre olay Kilimli ilçesine bağlı Damarlı Mahallesi Açık İşletme mevkiindeki orman sahasında meydana geldi. Sahadaki ruhsatsız işletilen maden ocağında çalışan Satılmış Gedik (32) isimli maden işçisi, kendisini hastaneye getiren D.Y.’nin iddiasına göre maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralandı. Kilimli Semt Polikliniği’ne getirilen Satılmış Gedik yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

TTK ekibi ve Olay Yeri İnceleme Müdürlüğü ekipleri olay yerinde çalışma başlattı.

Paylaş: