Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Ertuğrul: “Galiba yeniden helalleşmemiz gerekecek”

Gündem Yayın: 08.10.2021 12:51
Ertuğrul: “Galiba yeniden helalleşmemiz gerekecek”

Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, istifa eden AK Parti İlçe Başkanı Ersin Cebeci ile ilgili sosyal medya üzerinden eleştirilerde bulunarak¸ “Mağdur rolü oynanarak ve arkadaşlarını yanlış bilgilerle kandırıp istifaya zorlayarak kimse bir yere varamaz. Buradan bir kahramanlık hikayesi çıkmaz. Sn. Ersin Cebeci, hani helalleşmiştik, hakkımızı helal etmiştik. Galiba yeniden helalleşmemiz gerekecek” dedi.

Ertuğrul sosyal medya üzerinden yaptığı eleştiride şu ifadelere yer verdi:

“Kurumlar kişilerin üzerindedir. Başkanlar, bakanlar, üyeler vaz geçilmez değildir.

Bu dünya böyle bir yerdir, herkesin her dediği her zaman olacak diye bir kaide yoktur.

Aslolan görevde kalmak memleket için, memleketin gençleri için, insanları için mücadeleye devam etmektir.

Mücadele bazı şahısları önceleyerek değil, tüm insanları kucaklayarak ayrım yapmadan herkes için her zaman ve Allah’ın rızası gözetilerek yapılmalıdır.

Mücadele edilirken nefsin arzusu, şahsi beklenti ve enaniyetten uzak olunmalıdır.

İstifa ederken “ben memleketim ve memleketimin gençleri için mücadele ettim” derken, başkalarının mücadele etmediği iması yapılmamalıdır.

Bizim teşkilatımızdaki herkes, başkanlık, belediye başkanlığı, meclis üyeliği gibi sıfatları olmadan, beklentisi olmadan, iyi niyetle, samimiyetle içimizde bulunan arkadaşlarımızdır. Bu arkadaşlarımızın emeklerine saygı duyulmalıdır.

Ben gidersem herkes gider yaklaşımı, beklentisi ve talebi doğru değildir. Bu arkadaşlarımıza doğruları her açıdan anlatılmalı ve hür iradeleri ile hareket etmelerine imkan verilmelidir.

AK PARTİ halkın partisidir, AK PARTİ ve lideri Recep Tayyip EROĞAN, sadece Türk Milletinin değil bütün mazlum milletlerinin umududur. Bizim üzerimize düşen emanetini gücümüzün yettiği kadar taşımaya devam etmektir.

Yorulan olabilir, bırakmak isteyen olabilir saygı duyarız, lakin bahanelerle ayrılarak, mağdur rolü oynanarak ve arkadaşlarını yanlış bilgilerle kandırıp istifaya zorlayarak kimse bir yere varamaz.

Buradan bir kahramanlık hikayesi çıkmaz. Sn. Ersin CEBECİ, hani helalleşmiştik, hakkımızı helal etmiştik.

Galiba yeniden helalleşmemiz gerekecek..!”

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Orman Köylülerine Traktörleri Teslim Edildi

Manşet Yayın: 30.05.2024 13:31
Orman Köylülerine Traktörleri Teslim Edildi

Ovacık Orman İşletme Müdürlüğünde 2024 yılı ORKÖY Destekleri Üretim Mekanizasyonu Projeleri kapsamında, orman köylerinde ikamet eden 3 kişiye traktörleri ve anahtarları teslim edildi.

Ovacık Orman İşletme Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen programda konuşan Ovacık Orman İşletme Müdürü Altun Aktaş, köylerin  refah düzeyini yükseltecek bu projenin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

İşletme Müdürü Altun  Aktaş, “Ovacık Orman İşletme  Müdürlüğü olarak 2024 yılında orman köylülerine 3 adet traktör tahsisi yapıldı. 420 bin TL hibe olmak üzere  2 milyon 100 bin TL kredi kullandırıldı. Devletimizin imkanları doğrultusunda her zaman orman köylülerinin yanında olduk ve orman köylümüzü desteklemeye  devam edeceğiz” dedi.

Müdür Altun daha sonra hak sahibi üç kişiye traktörlerini ve anahtarlarını teslim etti. Düzenlenen Anahtar teslim Törenine; hak sahiplerinin yanı sıra Orman İşletme personeli katıldı.

Orman Koylulerine Traktorleri Teslim Edildi2