Bartın’da drift atan şoföre 20 bin 342 TL para cezası kesilerek, aracı 60 gün trafikten men edildi.
Bartın Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü grupları, Oto Sanayi Sitesi 121. Cadde’de bir iş yeri önünde drift atıldığı ihbarı üzerine olay yerine giderek, güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Yapılan araştırmada drift atan aracın şoförünün Ö.F.Ş. olduğunu belirleyen gruplar, şoföre 20 bin 342 TL para cezası kesti. Aracı 60 gün müddetle trafikten men eden gruplar, 2 ay müddetle de şoförün ehliyetine el koydu. Ayrıyeten şahsa trafik güvenliğini tehlikeye sokmak kabahatinden isimli süreç yapıldı.