Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Drift tutkusu değerliye mal oldu

Gündem Yayın: 25.08.2023 12:36
İhlas Haber Ajansı

Bartın’da drift atan şoföre 20 bin 342 TL para cezası kesilerek, aracı 60 gün trafikten men edildi.

Bartın Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü grupları, Oto Sanayi Sitesi 121. Cadde’de bir iş yeri önünde drift atıldığı ihbarı üzerine olay yerine giderek, güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Yapılan araştırmada drift atan aracın şoförünün Ö.F.Ş. olduğunu belirleyen gruplar, şoföre 20 bin 342 TL para cezası kesti. Aracı 60 gün müddetle trafikten men eden gruplar, 2 ay müddetle de şoförün ehliyetine el koydu. Ayrıyeten şahsa trafik güvenliğini tehlikeye sokmak kabahatinden isimli süreç yapıldı.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ormanlık alanda yaban kedisi cep telefonu ile görüntülendi

Dünya Yayın: 29.05.2024 20:45
İhlas Haber Ajansı
Ormanlık alanda yaban kedisi cep telefonu ile görüntülendi

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde, bir kişi ormanlık alanda yaban kedisine rastladı. O anları ise cep telefonu ile kaydetti.

Devrek ilçesine bağlı Akçasu köyüne doğa yürüyüşü için giden Muhammet Bayram, Muhammet Kalmaoğlu ve Adem Ören ile Mustafa Çelikbilek; Akçasu köyüne yürüyüş yaparken önlerine yaban kedisi çıktı. O anları cep telefonuyla kaydeden Adem Ören, kediyi görüntülerken yaşadığı o anları anlattı. Ören, “Vahşi bir hayvan olduğunu düşündüğümüz yaban kedisi olarak tahmin ettiğimiz hayvanı gördük. Biz her pazar günü doğa yürüyüşlerine, gidiyoruz. Bu pazar oraya gittiğimizde bir anda karşımızda belirdi, sanki bizlere poz veriyormuş gibi duruyordu. Görmek istedik, bir süre hareket etmedi, bizim için heyecan verici bir an oldu” dedi.

Paylaş: