Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Trabzon Valiliği’ni ziyaret etti

Gündem Yayın: 04.10.2023 12:36
İhlas Haber Ajansı

Bir dizi açılış ve icazet merasimi için Trabzon’a gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Trabzon Valiliği’ni ziyaret etti.
Valiliğe gelişinde, Vali Aziz Yıldırım tarafından karşılanan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, valilik şeref defterini imzaladı. Trabzon’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Erbaş, “Yeşiliyle, mavisiyle, deniziyle, dağlarıyla, insanıyla hakikaten müstesna bir şehrimiz” dedi.
“Büyük bir bereket getirdi”
Trabzon’da gerçekleştirdikleri programdan bahseden Başkan Erbaş, “Bugün 1461 hafızımızın icazet merasimini yapmış olmak hakikaten şehrimiz için çok önemli bir faaliyet, bizim için de. Mevlid-i Nebi haftasında hafızlık icazet merasiminin olması ayrıca büyük bir bereket getirdi” diye konuştu.
Vali Yıldırım ise ziyaretinden dolayı Başkan Erbaş’a teşekkürlerini iletti. Ziyarette Başkan Erbaş’a Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Dr. Hafiz Osman Şahin, Din Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Şaban Kondi ile Trabzon İl Müftüsü Selami Aydın eşlik etti.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: