Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

CHP’li Vekiller Karabük’te Depremzedeleri Ziyaret Etti

Günlük Yayın: 08.03.2023 12:56
CHP’li Vekiller Karabük’te Depremzedeleri Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer ve Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesi ile Karabük’e geldiler. İl olarak Parti İl binasını ziyaret eden Milletvekilleri parti yöneticileri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

Milletvekillerinin Karabük ziyareti ile ilgili bilgi veren İl Başkanı Vedat Yaşar;
“Tokat Milletvekilimiz Kadim Durmaz, Amasya Milletvekilimiz Mustafa Tuncer ve Tunceli Milletvekilimiz Polat Şaroğlu CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesi ile ilimize geldi. İl Başkanlığımıza ziyarette bulundular. Ziyarette yöneticilerimizle bir araya geldiler. Depremin ilk gününden itibaren deprem bölgesine yaptığımız yardımlar hakkında bilgi verdik. İlimize gelen depremzedelerle ilgili neler yaptık, neler yapmalıyız bununla ilgili istişare ettik.

Ardından Deprem bölgesinden gelip ilimizde konaklayan misafirlerimizi ziyaret ettik. İhtiyaçları, istekleri ve talepleri olduğunda her zaman misafirlerimizin yanında olacağız. Milletvekillerimize de ilimize kadar gelip vatandaşlarımızı ziyaret edip, bir istekleri ihtiyaçları var mı diye sordukları ve misafirimiz olan depremzedelerimizin bölgede yaşayan yakınları ile ilgili talepleriyle ilgilendikleri için çok teşekkür ederiz. Gün dayanışma günü. Gün yaraları birlikte sarma günü” dedi.

Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ise yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Erzincan’dan başladık, Gümüşhane, Bayburt, Rize, Erzurum, Kars, Ardahan, Iğdır, Van, Hakkari, Şırnak, Mardin, Batman, Siirt, Bitlis, Muş, Bingöl, Çankırı ve bugün Karabük’teyiz. Buradan Bolu’ya geçeceğiz. Depremzedelerimizi konakladıkları yerlerde ziyaret ediyoruz. Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu’nun selam ve geçmiş olsun dileklerini iletiyoruz. Bir istekleri, talepleri, ihtiyaçları var mı diye soruyoruz. İl Başkanımızın da ifade ettiği gibi gün dayanışma günü. Dayanışmayla bu süreci atlatacağız” diye konuştu.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Amasya’da amatör maçta kavga: Sahaya çöp kovası atıldı, futbolcular birbirine girdi

Gündem Yayın: 19.05.2024 16:48
İhlas Haber Ajansı
Amasya’da amatör maçta kavga: Sahaya çöp kovası atıldı, futbolcular birbirine girdi

Amasya’da oynanan bir amatör lig futbol maçında sahaya çöp kovası atıldı, futbolcular birbirine girdi. Sahalarda istenmeyen görüntüler kameralara yansıdı.

Merzifonspor ile Suluova Sebatspor arasında oynanan Bölgesel Amatör Lig (BAL) play-off maçının son anlarında saha karıştı. Suluova Sebatspor maçın uzatma dakikalarında peş peşe 2 gol bularak galip geldi.

İlk gol sonrası sevinen futbolcuların üstüne tribünden pet şişeler atıldı. Öfkelenen bir taraftarın tribünden sahaya çöp kovası da fırlattığı görüldü. İkinci golün ardından maçın bitiminde de iki takımın futbolcuları arasında yaşanan tekmeli, yumruklu kavgalar yine kameralarca kaydedildi. Stadyum görevlileri, teknik heyetler ve polis olayları sakinleştirmeye çalıştı.

Paylaş: