Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

CHP’li Vekiller Karabük’te Depremzedeleri Ziyaret Etti

Günlük Yayın: 08.03.2023 12:56
CHP’li Vekiller Karabük’te Depremzedeleri Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer ve Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesi ile Karabük’e geldiler. İl olarak Parti İl binasını ziyaret eden Milletvekilleri parti yöneticileri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

Milletvekillerinin Karabük ziyareti ile ilgili bilgi veren İl Başkanı Vedat Yaşar;
“Tokat Milletvekilimiz Kadim Durmaz, Amasya Milletvekilimiz Mustafa Tuncer ve Tunceli Milletvekilimiz Polat Şaroğlu CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesi ile ilimize geldi. İl Başkanlığımıza ziyarette bulundular. Ziyarette yöneticilerimizle bir araya geldiler. Depremin ilk gününden itibaren deprem bölgesine yaptığımız yardımlar hakkında bilgi verdik. İlimize gelen depremzedelerle ilgili neler yaptık, neler yapmalıyız bununla ilgili istişare ettik.

Ardından Deprem bölgesinden gelip ilimizde konaklayan misafirlerimizi ziyaret ettik. İhtiyaçları, istekleri ve talepleri olduğunda her zaman misafirlerimizin yanında olacağız. Milletvekillerimize de ilimize kadar gelip vatandaşlarımızı ziyaret edip, bir istekleri ihtiyaçları var mı diye sordukları ve misafirimiz olan depremzedelerimizin bölgede yaşayan yakınları ile ilgili talepleriyle ilgilendikleri için çok teşekkür ederiz. Gün dayanışma günü. Gün yaraları birlikte sarma günü” dedi.

Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ise yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Erzincan’dan başladık, Gümüşhane, Bayburt, Rize, Erzurum, Kars, Ardahan, Iğdır, Van, Hakkari, Şırnak, Mardin, Batman, Siirt, Bitlis, Muş, Bingöl, Çankırı ve bugün Karabük’teyiz. Buradan Bolu’ya geçeceğiz. Depremzedelerimizi konakladıkları yerlerde ziyaret ediyoruz. Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu’nun selam ve geçmiş olsun dileklerini iletiyoruz. Bir istekleri, talepleri, ihtiyaçları var mı diye soruyoruz. İl Başkanımızın da ifade ettiği gibi gün dayanışma günü. Dayanışmayla bu süreci atlatacağız” diye konuştu.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tokat’ta otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 23.06.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı

Tokat’ta yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti.

Tokat’ın Almus ilçesinde Şükrü Z. idaresindeki hafif ticari araç, Esentepe Mahallesi Emniyet Amirliği karşısında yolun karşısına geçmeye çalışan adama çarptı. Üzerinden kimlik çıkmayan yaya, kaza yerinde hayatını kaybetti. Cenaze otopsi yapılmak üzere Almus Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis, kazada ölen kişinin kimliği belirlemek için çalışma başlattı. .

Paylaş: