Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Bolu’da yeni mülki amirler aşikâr oldu

Bolu Yayın: 26.08.2023 00:48
İhlas Haber Ajansı
Bolu’da yeni mülki amirler aşikâr oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara nazaran Bolu’da 2 ilçede kaymakam değişikliği olurken 3 vali yardımcısı atandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına nazaran Gerede ve Göynük kaymakamları değişti. Mudurnu, Mengen, Dörtdivan ilçelerinin de kaymakamları diğer vilayetlere atandı. Kararnameye nazaran, Bingöl Valiliği Hukuk Müşaviri Fatih Kaya Gerede Kaymakamlığına, Hakkari Vali Yardımcısı Talha Battal Göynük Kaymakamlığına, Yalova Vali Yardımcısı Aziz Mercan Bolu Vali Yardımcılığına, Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Fatih Damatlar Bolu Vali Yardımcılığına, Hatay Erzin Kaymakamı Osman Demir Bolu Vali Yardımcılığına atandı.

Öte yandan, Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan Konya Karatay Kaymakamlığına , Mudurnu Kaymakamı Fatih Çevik Mardin Savur Kaymakamlığına, Dörtdivan Kaymakamı Mustafa Batuhan Alpboğa Kars Digor Kaymakamlığına, Mengen Kaymakamı Ekrem Seçkin Ergün Kahramanmaraş Vali Yardımcılığına atandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

ZBEÜ ile Düzce Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı

Zonguldak Yayın: 29.05.2024 20:07
İhlas Haber Ajansı

ZBEÜ Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (ARTMER) ile Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBİT) arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (ARTMER) ile Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBİT) arasında karşılıklı hizmet alımı, iş birliği ve ortak girişimler ile ilgili analiz, araştırma-geliştirme, bilimsel ve teknik çalışmalara ait iş birliği protokolü imzalandı.

27. Uluslararası Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Etkinlikleri kapsamında ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer ve Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir tarafından imzalanan iş birliği protokolü, iki araştırma merkezi arasında karşılıklı olarak ihtiyaç duyulan test ile analizlerin gerçekleştirilmesini ve merkezlerden birinin diğerinden hizmet alımında bulunmasını kapsıyor.

İmza sonrasında konuşan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, duyduğu memnuniyeti dile getirerek protokolün iki taraf için de hayırlı olmasını dile getirirken, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer ise bu protokol ile iki üniversitenin ilgili merkezleri arasındaki çalışma ve iş birliğinin daha verimli hâle getirilmesinin hedeflendiğini vurgulayarak, protokolün iki üniversite için de hayırlı uğurlu olmasını temenni ettiğini belirtti.